Завантажити ще

Алла Пугачова попросила Мін'юст РФ визнати її "іноагентом" слідом за чоловіком

Алла Пугачова попросила Мін'юст РФ визнати її
Фото: instagram.com/maxgalkinru

Алла Пугачова вперше підтвердила, що поділяють позицію свого чоловіка Максима Галкіна щодо війни Росії в Україні. Радянська та російська співачка опублікувала у своєму інстаграмі заяву, в якій попросила визнати її "іноагентом" слідом за чоловіком, проте жодного разу прямо не згадала про Україну.

- Звернення до Мін'юсту РФ. Прошу зарахувати мене до лав іноагентів моєї улюбленої країни, бо я солідарна зі своїм чоловіком, чесною, порядною і щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, який бажає Батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова і припинення загибелі наших хлопців за ілюзорні цілі, які роблять нашу країну ізгоєм і обтяжують життя наших громадян, - написала вона.

Мін'юст РФ зарахував гумориста Максима Галкіна до списку “іноземних агентів” у п'ятницю за провадження політичної діяльності та отримання коштів від України. Він став 23-ою людиною, внесеною до списку фізосіб-"іноагентів". 17 вересня Галкін записав відео, в якому сказав, що не займається політичною діяльністю, а гроші з України отримають хіба що десять років тому від концертів.

Алла Пугачова та Максим Галкін залишили Росію на початку березня, проте не називали це еміграцією. Пугачова повернулася до Росії наприкінці серпня з дітьми напередодні навчального року. Галкін залишився за кордоном, щоби давати концерти. Раніше Алла Пугачова у себе в Інстаграмі адресувала єхидні повідомлення російському режисеру Микиту Міхалкова та пропагандисту Володимиру Соловйову. У червні Максима Галкіна виключили із чорного списку Мінкульту України.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)