Завантажити ще

Максима Галкіна виключили із чорного списку Мінкульту

Максима Галкіна виключили із чорного списку Мінкульту
Фото: instagram.com/maxgalkinru

Максима Галкіна виключили із чорного списку Мінкульту. Те, що російського гумориста немає у списку, 22 червня помітив "Інтерфакс-Україна". За даними сайту Мінкультури, останні зміни до переліку внесли 21 червня. Які саме - не вказано, проте після цього прізвище Галкіна зникло.

На даний момент у переліку осіб, які загрожують нацбезпеці України, 209 прізвищ. Після повномасштабного вторгнення Росії до України до нього занесли лише одну людину - російського пропагандиста Володимира Соловйова. Напроти його прізвища вказано дату 25.03.2022.

Максим Галкін публічно засудив напад Росії на Україну й залишив РФ разом із дружиною, співачкою Аллою Пугачовою, та двома їхніми дітьми. Російський гуморист почав давати концерти в Ізраїлі. Частину заробітку він відправив українським біженцям.

На початку березня російські телеканали прибрали рекламу банку «Уралсіб» із Галкіним. У червні новим ведучим шоу «Сьогодні ввечері» на Першому каналі замість Максима став Микола Цискарідзе.

Максима Галкіна внесли до чорного списку Мінкульту у листопаді 2021 року. СБУ пояснила це “достатніми даними щодо його діяльності на шкоду Україні”.

Чорний список Мінкульту з'явився в Україні влітку 2015 року. Однак тепер з'явиться і білий список російських артистів. Створення нового переліку передбачає прийнятий Верховною Радою закон про заборону російської музики в України. Щоб потрапити до білого списку, потрібно підписати декларацію із засудженням російської агресії. Це дозволить гастролювати в Україні, а музиці артистів - звучати у публічному просторі.