Завантажити ще

Вакарчук відмовився зніматися у дозйомках "Голосу", де він був одним із членів журі

Вакарчук відмовився зніматися у дозйомках
Фото: 1+1

Один із членів журі 12-го сезону шоу "Голос країни" на 1+1 Святослав Вакарчук відмовився від подальших зйомок. Музикант заявив, що наразі в його пріоритетах волонтерити та виступати для бійців на фронті. Вакарчук буде присутній у декількох епізодах "Голосу", знятих ще до війни. Їх почнуть показувати із 2 жовтня на телеканалі ТЕТ.

- Ті, зняті взимку програми, так і не вийшли в ефір у лютому, березні з очевидних причин. Наразі продакшн "Голосу країни" прийняв рішення показати відзняті до повномасштабного вторгнення росії епізоди, додавши щось актуальне, бо життя у січні 2022 та вересні 2022 — різні всесвіти. Розумію рішення команди проєкту вийти в ефір, але мене у дозйомках не буде (покажуть лише у "старих", січневих кадрах). Моє завдання зараз — підтримувати бійців на фронті, на Сході та Півдні, допомогати Україні у благодійному турі ОЕ #HelpforUkrainetour, - написав Вакарчук у Фейсбуці.

Тренерами 12 сезону шоу стали Потап, DOROFEEVA, Святослав Вакарчук та Оля Полякова, яка вперше сіла у червоне крісло. У новому сезоні також з'явилася п'ята команда, тренерами якої стали вокалістка KAЗKA Олександра Зарицька та меценат Андрій Мацола. Саме завдяки ініціативи останнього "Голос країни" повертається на екрани. У продовженні сезону буде благодійна складова, щоб допомогти українській армії.