20 червня
Завантажити ще

Netflix призупинить виробництво шостого сезону "Корони" через смерть Єлизавети II

Netflix призупинить виробництво шостого сезону
Фото: instagram.com/thecrownnetflix

Стрімінговий сервіс Netflix на деякий час призупинить виробництво шостого сезону серіалу "Корона" через смерть королеви Єлизавети II. Сценарист проєкту Пітер Морган, який створив сценарій до фільму "Королева" з Хелен Міррен, заявив, що таким чином команда серіалу хоче віддати шану монарху.

- "Корона" - це любовний лист до неї, і мені поки що нічого додати, тільки мовчання та повага. Я очікую, що і ми припинимо зйомки з поваги, - цитує Моргана Deadline.

Netflix давно розробив план на випадок, якщо королеви не стане під час зйомок серіалу. Коли проєкт лише анонсували, режисер перших серій серіалу Стівен Далдрі заявив, що у разі смерті монарха його виробництво зупиниться.

- Ніхто з нас не знає, коли настане цей час, але було б правильно та доречно виявити повагу до королеви. Це буде просто данина поваги та знак поваги. Вона – фігура світового масштабу, і це те, що ми маємо зробити, – зазначив він у 2016 році після дебюту проєкту на Netflix.

Прем'єра п'ятого сезону "Корони" відбудеться у листопаді 2022-го. Він буде присвячений загибелі принцеси Діани. Розробка та зйомки шостого заключного сезону заплановані на кінець цього року. Поки невідомо, чи вплине смерть монарха на дату виходу серіалу і чи буде його відкладено. За задумом сценаристів, останній сезон проєкту покаже події початку ХХІ століття, але він "не наблизить нас до сьогодення".

За 5 сезонів "Корони" королеву в різні роки її правління зіграли три актриси: Клер Фой (1-2 сезон), Олівія Колман (3-4 сезон) та Імельда Стонтон, чию гру нам тільки доведеться побачити на екрані.

"Корона" виходить на Netflix з 2016 року. Серіал оповідає про сім'ю монархів Великобританії з моменту весілля Єлизавети II в 1947 і до теперішнього часу. Проєкт високо оцінений не лише глядачами, він також був нагороджений премією "Золотий глобус" як найкращий драматичний серіал у 2017 році.

Королева Великобританії Єлизавета II померла у четвер вдень у віці 96 років. Напередодні представники Букінгемського палацу повідомили про погіршення стану монарха, а новий прем'єр-міністр країни Ліз Трасс заявила, що вся країна глибоко стурбована новинами та думками всіх людей у Сполученому Королівстві з Її Величністю. Телеканал ВВС змінив ефірну сітку і став у прямому ефірі висвітлювати стан монарха. Діти та онуки Єлизавети II попрямували до шотландської резиденції замку Балморал, де королева провела останні дні. Єлизавета II правили країною 70 років. Після смерті монарха королівський трон займе її син Чарльз.