28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Jerry Heil вступила до Берклі і розповіла про американське "1 вересня"

Jerry Heil вступила до Берклі і розповіла про американське
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil на найближчі чотири роки переїхала до США. Артистка вступила до Музичного коледжу Берклі в Массачусетсі, щоб реалізувати свою давню мрію - навчитися писати музику до кінофільмів. У соцмережах виконавиця опублікувала знімок, зроблений на тлі коледжу, та розповіла про те, яким запам'ятався їй День знань в Америці.

- СТУДЕНТКА. Після тривалої перерви я знову згадую, що таке пара, домашнє завдання, їдальня.. І тепер «будь ласка, відпустіть на Пасху» матиме для мене ще один сенс!.. ЧОТИРИ РОКИ я маю бути тут. Де це ТУТ? Це Бостон. Місто студентів. Місто, де знаходяться Гарвард, Массачусетський коледж, Північно-Східний університет ЕНД СОУ ОН (це я типу вже намагаюся вливатися в англомовне суспільство. Ви б бачили, як я гальмую на будь-яких консультаціях. Мозок, що за підстава?! І, звичайно, БЕРКЛІ). ЩО Я ВИВЧАЮ: Film Scoring. Написання музики до кінофільмів - це було моєю мрією ще з часів, коли вчилася у Києві в Глієра, а потім у консерваторії, але Берклі – це інший підхід і безліч талановитих людей з усього світу навколо. Ідеальне місце для інтеграції української музики у світову, теж так думаєте? З 1 ВЕРЕСНЯ, УКРАЇНЦІ!

Артистка також натякнула, що не має наміру залишати музичну кар'єру в Україні.

- Тільки дочекайтесь мене, обіцяєте? Бо там уже пишуть, що невідомо, чи я залишила кар'єру в Україні. Дочекайтесь, - додала зірка.

Наприкінці серпня Jerry Heil та телеведуча Леся Нікітюк записали пісню на інтернет-мем про росіян, які не хочуть їхати з анексованого Росією Криму. Ролик знаменитості опублікували в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від JERRY HEIL (@thejerryheil)

Новини по темі: Jerry Heil (Джеррі Хейл)