Завантажити ще

Шуров пояснив, чому проведення "Євробачення-2023" в Україні було б несправедливим

Шуров пояснив, чому проведення
Фото: скріншот відео youtube.com

Співак і музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) пояснив, чому Україні, як країні-переможцю "Євробачення-2022", було б неправильно проводити наступний пісенний конкурс. На думку артиста, таке рішення було б несправедливим стосовно людей у містах, де тривають щоденні обстріли. Про це він розповів в інтерв'ю "Cуспільному".

- Я був би щасливий, якби "Євробачення" пройшло у Харкові чи Миколаєві, але якщо ми не можемо там його провести... Наша країна – це єдине ціле. Маючи міста, в яких обстріли трапляються щодня, ми не можемо при цьому вибрати якесь інше місто, збудувати там ілюзорно безпечний регіон, - я думаю, що це неможливо. Думаю, це буде несправедливо, – зазначив Шуров.

Артист упевнений, що Великобританія, яка здобула право провести наступний пісенний конкурс, підтримає Україну та зможе організувати гідне шоу.

- Вважаю, що ми зможемо проводити в Україні "Євробачення" чи будь-які інші конкурси, коли в країні не буде війни, люди житимуть у безпеці та розумітимуть, що мають адекватне майбутнє. А поки що Великобританія - наш партнер, і всі це розуміють. З Джонсонюком чи без нього вони є нашими друзями. Тому я думаю, що Великобританія дуже круто підтримуватиме українського учасника, яким би він не був, і це дуже важливо, - уточнив Дмитро.

Шуров стане музичним продюсером Нацвідбору на "Євробачення-2023", фінал якого відбудеться у грудні 2022 року. Змінюватимуться також правила для участі у пісенному конкурсі: склад журі фіналу Нацвідбору та національного журі "Євробачення" оберуть глядачі, до участі допускаються всі пісні, окрім тих, що звучать мовою країни-агресора. Прийом заявок на участь у конкурсі стартує з 17 серпня та триватиме до 15 жовтня. Заповнити анкету можна тут.

У 2022 році "Євробачення" виграв український гурт Kalush Orchestra. Через війну РФ в Україні наступний конкурс пройде у Великій Британії від імені нашої країни.

Новини по темі: Євробачення Pianoбой