21 червня
Завантажити ще

Джамала у першому ефірі Taniec z gwiazdami в Польщі отримала найвищий бал

Джамала у першому ефірі Taniec z gwiazdami в Польщі отримала найвищий бал
Фото: instagram.com/jamalajaaa/

За результатами першого ефіру Taniec z gwiazdami у Польщі найвищий бал отримали дві пари: №8 - українська співачка Джамала та Яцек Йешке і №10 - модель та герой гей-реаліті «Прекрасний принц» Яцек Єлонек та Майкл Данильчук. Паркет покинула пара №2 - актор Лукаш Плошайський та Вікторія Оміла.  Вони отримали лише 25 балів від суддів і в сумі з оцінками глядачів опинился на останньому місці.

Джамала дебютувала у польських "Танцях із зірками" з англійським вальсом під пісню Джона Ленона Imagine. У номері використали зображення соняшника, який вважають одним із символів України.

Джамала сказала, що бере участь у проєкті, щоб зібрати кошти для України. Польські глядачі могли донатити на спеціальний рахунок під час виступу співачки. Джамала також підкреслила, що не хоче поблажливого ставлення від суддів через те, що вона з України. 

- Я думав, що мені буде важко відокремити ваш танець від вашої країни походження. Але мені це далося легко. Ти гарно танцював, пройшов більше кроків . Що вона мала на обличчі. Ви танцювали чудово!, - сказав один із суддів Анджей Грабовський. 

13-й сезон Taniec z gwiazdami незвичний ще й тим, що на паркет вперше вийшла однопола пара. Це Яцек Єлонек та Майкл Данильчук, які також отримали найвищий бал від суддів. Зірковий учасник цієї пари Єлонек гей, тоді як танцівник Данильчук гетеросексуал. Вони танцювали джайв під хіт Everybody Needs Somebody to Love з фільму «Брати Блюз». 

Jamala i Jacek - Walc Angielski 

Jacek i Michał - Jive

 

Новини по темі: Джамала танці з зірками