Завантажити ще

Настя Каменських у день народження збирає гроші для ЗСУ замість подарунків

Настя Каменських у день народження збирає гроші для ЗСУ замість подарунків
Фото: facebook.com/nkofficialcom

Гарячій українській латино-співачці NK, вона ж Настя Каменських, виповнилося 35 років. Красива дата, яку артистка, за її визнанням, уявляла собі зовсім інакше - як і багато українців цієї весни. Про це дружина Олексія Потапенка 4 травня написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Рік тому уявляла, як я святкуватиму цей день вдома, у колі рідних та друзів. І ніколи не думала, що у свій ювілей загадаю лише одне бажання: щоб швидше закінчилася війна і ми перемогли! Не вірю, що про таке бажання треба мовчати. Навпаки, вірю – воно справдиться, якщо про нього говорити! І не просто говорити, а робити все для цього від нас залежне!" – поділилася Настя.

Каменських повідомила шанувальникам, що найкращим подарунком для неї буде, якщо у день народження вони разом зроблять гарну справу та допоможуть зібрати кошти на покупку автомобілів для ЗСУ.

"Кілька днів тому, теж у свій 35-й день народження, цю справу розпочав мій добрий знайомий Юрій Рихлик – ви його знаєте як ведучого "Наше Радіо". І за увесь час збору завдяки донатам він зібрав кошти на 22 машини! Давайте приєднаємося до його збору та придбаємо якомога більше автомобілів для тих, хто захищає нас та нашу землю! Кожна гривня має значення! Пам'ятайте, перемога – це наша спільна справа!" – написала Каменських.

А ось Потап, наприклад, заздалегідь не сумнівається, що задум його дружини спрацює. Привітавши кохану з самого ранку, продюсер та репер наголосив : "Ти, як Україна, можеш усе!"

"Моя найкрасивіша жінка у всьому світі! Я люблю тебе, я обожнюю тебе, я співаю тебе! Я так пишаюся тобою, твоєю силою та неймовірною красою! Ти, як Україно, можеш все! Ти для мене не просто діамантовий витвір мистецтва, ти моя мрія, мій партер, моя підтримка, мій друг, моя пісня!" - написав Потап в Інстаграмі.

Також він розповів про важливу місію, яку його дружина несе у такі важкі для України часи.

- Для нас усіх ти стала символом нашої країни на міжнародній сцені, стала ангелом миру, який несе прапор свободи, рупором народу, і я став ще більше пишатися тобою! Здається, що для тебе можливо все, тому що все, що ти робиш, у всьому, у чому ти береш участь, ти прикрашаєш своєю красою і талантом! Я безмежно вдячний долі, що вона подарувала мені тебе", – привітав кохану Потап.

Настя Каменських та Олексій Потапенко після початку війни потрапили у Росії до чорного списку заборонених артистів, оскільки висловлюються про російську агресію однозначно негативно. У квітні NK заспівала з The Black Eyed Peas на Latin American Music Awards, закликавши до миру в Україні.

Реквізити для тих, хто хоче зробити подарунок Насті Каменських та ЗСУ:

https://linktr.ee/rykhlyk
PayPal: ryxlyk@gmail.com
+380979630650
Карти Monobank:
гривня: 4441114456969623
євро: 5375419908011883
долар: 5375418810686709
Карта Приват: (гривня): 5168745020199458