Завантажити ще

Дружина Сільвестра Сталлоне подала на розлучення після 25 років шлюбу

Дружина Сільвестра Сталлоне подала на розлучення після 25 років шлюбу
Фото: vesti.az

Дружина американського актора та кінорежисера Сільвестра Сталлоне подала на розлучення. Після 25-річного спільного життя пара розриває свій шлюб. Про це повідомляє "Сloser".

- Люблю свою сім'ю. Ми мирно і конфіденційно вирішуємо ці особисті проблеми, - прокоментував своє розлучення Сталлоне.

Як пише видання, заяву на розірвання шлюбу 54-річна Дженніфер подала 19 серпня в окрузі Палм-Біч, штат Флорида. Причиною такого рішення жінка назвала "безповоротнє руйнування шлюбу між сторонами". У документі, які мають у розпорядженні журналісти, позивач просить повернути після розлучення своє дівоче прізвище - Лі Флавін, а нажиті у шлюбі активи та зобов'язання - "розподілити справедливо".

За даними видання, у заяві Дженніфер також зазначила, що "чоловік навмисно розтратив, виснажив та/або розтратив сімейні активи, що справило несприятливий економічний вплив на спільне майно". У зв'язку з цим вона попросила суд заборонити Сільвестру на час розгляду справи продавати, передавати, поступатися або розпоряджатися будь-якими активами. Також дружина Сталлоне вимагає до винесення судового рішення залишити за нею право на проживання у сімейній резиденції.

Чутки про можливе розставання подружжя Сталлоне з'явилися на початку серпня. "Daily Mail" опублікувало знімки з новим татуюванням Сталлоне - замість зображення його дружини поверхово нанесено малюнок собаки з фільму "Роккі". Дженніфер, тим часом, поділилася з підписниками фотографією з дітьми, підписавши: "Ці дівчата для мене в пріоритеті, решта не має значення. Нас четверо назавжди. Правда. Сім'я. Назавжди".

ДОВІДКА

Дженніфер та Сільвестр Сталлоне прожили у шлюбі 25 років. Пара виховує трьох спільних дочок. До цього Сільвестр був одружений двічі. Від шлюбу з актрисою Сашою Зак він має двох синів. З другою дружиною – актрисою Брігітте Нільсен, актор прожив два роки.