Завантажити ще

Решетник, Вакарчук, Могилевська та інші зірки привітали українців з Днем Незалежності

Решетник, Вакарчук, Могилевська та інші зірки привітали українців з Днем Незалежності
Фото: instagram.com/grisha_reshetnik

Знаменитості привітали українців із 31-ю річницею Незалежності з різних куточків країни та за її межами. У постах кожен по-своєму зізнається у любові до батьківщини, але всі одностайно зазначають, що Україна переможе у війні з Росією, бо добро завжди перемагає зло.

Григорій та Христина Решетник

Телеведучий СТБ Григорій Решетник та його дружина Христина Решетник привітали українців зі святом, опублікувавши нове сімейне фото:

- Нас не зламати та не перемогти – нікому й ніколи! Тому що ми любляча, красива, смілива та найкраща нація у світі! З Днем Народження, Україно! З Днем Незалежності, наша Рідна! - сказано у пості пари в соцмережах. - Низький уклін кожному та кожній. Миру, Перемоги та Незалежності! Слава Україні! Героям слава! Із любов'ю Reshetnik Family.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Григорій Решетник • RG (@grisha_reshetnik)

Соломія Вітвіцька

Провідна ТСН Соломія Вітвіцька у фейсбуці зазначила, що події минулих шести місяців знову нагадують нам, щоб ми були незалежними і самі обирали свій шлях: куди нам рухатися, як розвиватися, якими цінностями жити.

- Українці, я вітаю вас із Днем Незалежності! Це важливе свято для кожного з нас, тому що сьогодні ми навіть гімн співаємо кожен зі своїми відчуттями та зі сльозами на очах. Ми відчуваємо неймовірне єднання. Хочеться, щоб це тривало якнайдовше. Хочеться, щоб ми навчилися бути кращими. І ця війна зробила з нас потужну та об'єднану націю. Тримаємо інформаційний фронт, розуміємо свою місію та наближаємо перемогу! – зазначила журналістка.

Олексій Дурнєв

Блогер та шоумен Олексій Дурнєв у привітанні до українців зазначив, що в кожного з нас є те, через що ніхто не зможе зламати наш народ – незалежність духу.

– Цього року це свято відчувається по-іншому. Воно особливе, бо кожен із нас зараз став активним виборцем нашої волі. Незалежність ми відстоюємо великою ціною, поставивши її значення найбільше: задоволення, радість, здоров'я, кохання та життя. І цей пріоритет є дуже правильним, тому що без незалежності духу не отримати все інше.

Ми знали, звичайно, але тепер довели це офіційно, засвідчив мокрою печаткою з мільйонами свідків – українці найсильніша нація, яку не здолати. До останньої людини, останнього життя, останнього дихання ми боротимемося за свою честь та свободу. І День Незалежності України – це не формальна дата ухвалення акту незалежності країни, символ головної цінності багатьох поколінь. Незважаючи на те, що до нас завжди є справа якимось чортам, у нас вистачить сил захистити своє. Це наш дім, наша країна, наша воля та сім'я.

Нікому тебе не віддамо.
Зробимо тебе щасливіше і багатше.
Віддячимо за тепло, гостинність та щедрість.
Завжди з тобою завжди за тебе, чуєш?
Головне – будь.

Твої українці, - йдеться у публікації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олексій Дурнєв (@aleksey_durnev)

Святослав Вакарчук

- Не питай у інших, коли скінчиться війна... Запитай себе, що ти зробив для Перемоги! З Днем Незалежності, брати та сестри! Слава Україні! - сказано у пості музиканта.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Святослав Вакарчук (@sviatoslav.vakarchuk)

Наталія Могилевська

- Сьогодні свято Незалежності особливе. Ми знову маємо боротися за свою свободу. Але всі дороги ведуть нас до Перемоги! Все буде Україна! Зі святом! З днем ​​народження, рідна! - підписала артистка, опублікувавши фрагмент своєї пісні "Ми будемо стоять".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Катерина Бужинська

- Дорогі українці! З Днем Незалежності України! Незалежність України – це насамперед її воля, свобода та самостійність. Це право її патріотичних та національно свідомих громадян приймати важливі для країни рішення, можливість плекати рідну мову, розвивати свою унікальну культуру, підтримувати українську державність, цінувати та оберігати кожен клаптик нашої дивовижної землі. Це наша єдність, сила та гордість за свою велику та непереможну Батьківщину! - зазначила артистка у пості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катерина Бужинська (@buzhynska)

KADNAY

- З Днем Незалежності, рідна!
Єдина, незламна, вільна і сильна!
Не прості часи випали на твою долю, але віримо і знаємо, що попереду перемога та світле майбутнє!
Все буде УКРАЇНА!

Слава Героям, які захищають нашу землю.
Слава українцям!
Слава Україні!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KADNAY (@kadnay)

Монро

- З Днем Незалежності. Ми з Чикою впевнено дивимось у мирне, сите, родюче, культурне, розвинене, технологічне, толерантне та щасливе майбутнє! Слава Україні, смерть ворогам.
24.08.91

П.с.: ніхто не обіцяв, що буде легко, але так цікаво жити зараз, – зізналася травести-діва.

Макс Барських

- З Днем Незалежності! Півроку від початку повномасштабного вторгнення. Цей час для мільйонів українців перетворився на довгу добу довжиною у вічність. Вічність з єдиним бажанням миру, свободи та перемоги. "Україна" - це пісня-мрія. Я вірю в таку перемогу, коли вся країна стає єдиною незламною сім'єю, в якій люблять і розуміють кожного. Зі святом, люба! – привітав артист.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)

Сергій Бабкін

Музикант Сергій Бабкін до Дня Незалежності України презентував міні-альбом "Далі Мі Самі", присвячений нашій країні. До платівки увійшли пісні, написані з початку повномасштабної війни в Україні.

-З Днем Незалежності, Україно! Зі святом, рідна! Вільна, незламна, красива країна сміливих людей. Україна – наш дім. І як хочеться, щоб скоріше в ньому запанував світ. Ми обов'язково переможемо, бо добро завжди перемагає зло. Тому що всередині нас непробивний міцний дух, який не зможе зламати жоден ворог. З вірою до нашої країни! З вірою у наших воїнів! З вірою у кожного з нас!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergiy Babkin.5niцца.Musician. (@babkin_official)

ALEKSEEV

- Моя рідна земля... Всі ми проросли тут, як колосся пшениці... І хто б не спалював наше поле, зриваючи квіти, дерева ламаючи і замість дощу кидаючи каміння з неба, нехай знає - залишимося тут і житимемо, плідно працюватиме і своє поле орати, щоб і надалі росли колоски, які згодом зможуть любити. З днем незалежності, – привітав зі святом виконавець.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ALEKSEEV (@alekseev_officiel)

Маша Єфросиніна

- 31 рік тому я навчалася у керченській школі і єдине, про що думала, яке життя у мене попереду? Я мріяла вступити до столичного університету, мріяла досягти успіху в роботі, мріяла про щасливу родину та великий обідній стіл, щоб за ним завжди було багато гостей…

І все це сталося! У моїй рідній Україні:
Тут я здобула освіту!
Тут я зустріла кохання свого життя!
Тут народилися наші Нануся та Сашко!
Тут я зрозуміла своє професійне та життєве призначення!
Тут живуть найрідніші моєму серцю люди!

Дякую тобі, моя Україна, що ти так навчила мене бути сильною, непохитною та вільною!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Lida Lee

- Моя дорога, непохитна Україна! Сьогодні 31 річниця твоєї незалежності! Цього року кожен українець дізнався про її болісну ціну. Півроку війни в нашій країні... І в страшних, лякаючих снах ніхто не міг уявити, що 24 серпня 2022 року ми зустрічатимемо під звуки повітряної тривоги. Озираючись на ці півроку, я точно знаю, що ми один світ, ми Україна! І темрява ніколи не зможе перемогти світло, яке у кожного з нас. Я пишаюся кожним українцем, нашим народом! Ми всі боремося і молимося, щоб дочекалася дружина чоловіка, мати сина, щоб не залишала любов, надія, віра! Ми житимемо мирно і вільно, це наша одна спільна мрія!
Ти незалежна – Ти в мені назавжди! - зізналася телеведуча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lida Lee (@lidalee_official)

Таня Лі

Співачка Таня Лі разом з волонтерами Благодійного фонду «Трушна перемога» подарувала 200 букетів медикам на честь Дня Незалежності. Цілу машину квітів привезли команді медичного добровольчого батальйону "Госпітальєри" та медикам Центру інноваційних медичних технологій під керівництвом Івана Тодурова.

- Низький уклін вам за те, що з перших днів російського вторгнення розгорнули на базі свого закладу госпіталь для наших поранених захисників. Ваша служба в тилу надзвичайно важлива, і напередодні Дня незалежності дозвольте подякувати вам за вірність клятві Гіпократа й за відданість своїй справі, – звернулася до медиків артистка.

SHADU

- З Днем Незалежності, моя люба країна! Ти була і будеш вільною! - привітала українців зі святом співачка, опублікувавши знімок у вишиванці.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от SHADU (@offi_shadu)

Новини по темі: Зірки День Незалежності