Завантажити ще

Аліна Паш пояснила рішення поїхати на Sziget Fest, незважаючи на участь у ньому росіян

Аліна Паш пояснила рішення поїхати на Sziget Fest, незважаючи на участь у ньому росіян

Alina Pash поїде на фестиваль Sziget в Угорщині, незважаючи на те, що в лайнапі заявлена російський діджей Ніна Кравіц. Співачка пояснила своє рішення тим, що у разі відмови «цей майданчик не буде мати противаги росіянам». Аліна також наголосила, що всі українські артисти, запрошені до участі у фестивалі, вимагали відмінити виступ росіянки.

- Так, це цинічно з їх сторони, підтримувати Україну і легалізовувати росіян одночасно. І можна було би здійняти скандал публічно, проте це б мало ризик скасувати “здобутки дипломатії” і що найгірше лишити на фестивалі лише голос росіян. Для менших фестивалей, відмова можливо якраз би мала більше позитиву в інтересах України, але на таких великих фестивалях як Сігет, зваживши усі фактори, в тч готовність інших українських артистів виступати – я також вирішила не відмовлятись. Це дуже непростий і болючий компроміс. Проте ми переконані, що своєю “правильною” присутністю ми допоможемо Україні на міжнародній арені набагато більше, аніж демонстративним демаршем, - написала Аліна у Фейсбуці.

Sziget пройде з 10 по 15 серпня у Будапешті. Крім Аліни Паш, в лайнапі фестивалю заявлені українські виконавці та гурти Krapka;Koma, Ragapop, Luiku, E.Lina, Fo Sho, Kazka, Daria Kolosova та Etapp Kyle, Constantine, DJ MIURA та Postman.

Через мовчання діджейки Ніни Кравіц про війну в Україні її виступ раніше відмінили три електронні фестивалі - PollerWiesen (Дортмунд), The Crave (Гаага) та Movement (Детройт). Kalush Orchestra також попросили прибрати Кравіц з лайнапу Sea Dance Festival у Чорногорії, а у разі відмови пообіцяли туди не їхати.

Новини по темі: Alina Pash