27 травня
28 травня
27 травня
Завантажити ще

Kalush Orchestra попросили скасувати виступ росіянки на фестивалі в Чорногорії

Kalush Orchestra попросили скасувати виступ росіянки на фестивалі в Чорногорії
Фото: instagram.com/kalush.official

Переможці "Євробачення-2022" гурт Kalush Orchestra звернувся до організаторів фестивалю Sea Dance Festival у Чорногорії з проханням скасувати музичний сет російського діджея Ніни Кравіц. Згідно з розкладом, опублікованим на офіційному сайті фестивалю, виступ росіянки та колективу заплановано в один день. Про це учасники гурту повідомили у сторіс Instagram.

- Мали виступати через місяць на одному фестивалі, і тут вдруг поставили на нього якусь російську співачку – і це повна шляпа. Ми вже написали організатору, щоб її забрали звідти. А якщо не вийде, то ми, звичайно, там не будемо виступати, - зазначив лідер гурту Олег Псюк.

Псюк записав сторис у відповідь на обурення підписників, які розкритикували афішу фестивалю, де було вказано російського діджея Ніну Кравіц. Співачка не засудила відкрито російське вторгнення в Україну, заявивши лише, що молиться за мир, виступає проти будь-яких форм насильства і нічого не розуміє в політиці. У травні через недостатньо чітку позицію з артисткою розірвав контракт лейбл Clone Records. Її також прибрали із програми музичних фестивалів PollerWiesen у Дортмунді, The Crave у Гаазі та Movement у Детройті.

Kalush Orchestra 15 травня перемогли у "Євробаченні-2022". Україна отримала 192 бали від журі та найвищий бал від глядачів – 439. Друге місце посіла Великобританія, третє – Іспанія. Це третя перемога України у конкурсі. 2004-го його виграла Руслана, а 2016-го - Джамала. Через війну в Україні наступний пісенний конкурс пройде у Великій Британії.

Афіша фестивалю Фото: скріншот slukh.media

Афіша фестивалю Фото: скріншот slukh.media

 

Новини по темі: Kalush