Завантажити ще

Приходько назвала Потапа "г*вном": Критикував за мою позицію проти Росії

Приходько назвала Потапа
Фото: facebook.com/Анастасія Приходько

Анастасія Приходько вкотре виступила з негативними словами на адресу Потапа. У своєму Фейсбуці співачка опублікувала новину про те, що він і Настя Каменських відмовилися від виступів у Росії. На думку співачки, таке рішення прийнято пізно.

- Рідкісне г*вно, а не людина! Г*вно, і крапка, - заявила Приходько.

На прохання пояснити своє ставлення до продюсера та музиканта Анастасія написала, що він наразі “намагається бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани”.

- Він як людина повне г*вно! Зараз він говорить моїми словами 2014 року, а коли ми з ним перетнулися у Палаці "Україна", він мене образив. За що був посланий на х*й. Тоді він бігав і налаштовував усіх проти мене і дуже негарно відгукувався у колах за мої дії проти Росії, і я про це знаю. А наразі намагаєшся бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани! Г*вно? Г*вно… Мені гидко читати ці висери дволичної людини! Я йому не вірю і вибачати за жалюгідні Букви не буду! - відповіла співачка.

Самій Анастасії Приходько у коментарях, звісно, пригадали, що у 2009 році вона виступала на “Євробаченні” від Росії. Співачка зауважила, що співала українською.

У березні Приходько розкритикувала Тіну Кароль, Макса Барських, Монатика та Дорофєєву. Першій дісталося за те, що вона не критикувала решту за концерти у Росії після 2014 року. Потап визнав, що записати пісню з Ольгою Бузовою було помилкою. Продюсер запевнив, що вона ніколи не вийде.