Завантажити ще

Пивоваров про маму в окупованому Вовчанську: Ми постійно на зв'язку

Пивоваров про маму в окупованому Вовчанську: Ми постійно на зв'язку
Фото: youtube.com/Маша Єфросиніна

Співак Артем Пивоваров родом із Вовчанська Харківської області, який тимчасово окупували російські війська. В інтерв'ю Маші Єфросініній артист зізнався, що його родина, як і раніше , перебуває в місті і йому важко дається розлука з рідними через сильний емоційний зв'язок.

- Кожен із нас за ці 5 місяців має свої історії. Історії пов'язані з близькими людьми, з людьми, які оточують вас, знайомими. Але, напевно, ні в кого немає такої історії та такого сильного зв'язку, який є у мене з батьками. Тому що я виріс в оточенні цих неймовірних жінок (мами та бабусі. – Авт.). Те, що вони в мене заклали, це 100% їхньої [заслуги]. Я не знаю, що говорити на цю тему. Я дуже переймаюся і хвилююся. Ми постійно на зв'язку, – зазначив виконавець.

У відповідь Єфросиніна поділилася історією свого друга, який відчуває безсилля через те, що не може змусити батьків виїхати на територію, підконтрольну Україні. Пивоваров додав, що має схожу історію.

- Мій друг, який переживає практично те саме з погляду ситуації, який завжди все вирішував у сім'ї, розповів, що коли просив свою маму виїхати з окупації, то вперше у житті відчув безсилля, як маленький хлопчик. Ось вона мені ось так відповіла «Ні, я нікуди не поїду», що вперше відчув себе дитиною, яка зовсім не має жодного впливу на матір.

Мама Артема за фахом медик. Жінка продовжує залишатися в місті і працювати в лікарні, допомагаючи постраждалим через бойові дії.

 

Новини по темі: окупація Артем Пивоваров