Завантажити ще

Падалко, Горбачова та Калатай підтримали флешмоб #sitlikeagirl проти стереотипів про жінку

Падалко, Горбачова та Калатай підтримали флешмоб #sitlikeagirl проти стереотипів про жінку
Фото: instagram.com/gorbachovaolga

У соцмережах набирає популярності флешмоб #sitlikeagirl проти стереотипів щодо поведінки жінок у суспільстві. Його запустила українська журналістка та історик моди Зоя Звиняцковська після того, як користувачі соцмереж розкритикували обкладинку американського видання VOGUE з Оленою Зеленською. Мовляв, на знімках вона виглядає не так, як належить Першій леді: сидить у маскулінній позі в темних штанах, світлій блузі та балетках.

Марічка Падалко

Однією з тих, хто підтримав флешмоб проти стереотипів, була ведуча ТСН Марічка Падалко. Журналістка опублікувала фото зроблене на сходах, повторивши позу Першої леді України.

- Хейт в українських соцмережах навколо фото Олени Зеленської на обкладинці Vogue закінчився флешмобом у Facebook. Багатьох жінок обурила претензія з боку «традиціоналістів» до пози, де сидить Перша леді. Флешмоб покликаний висміяти нав'язування дівчатам з дитинства стереотипної поведінки у суспільстві, - зазначила Марічка.

Тала Калатай

Актриса та телеведуча Тала Калатай підтримала Олену Зеленську, зазначивши, що фотосесія для VOGUE увійде в історію, як і інші знімки фотографа Енні Лейбовіц.

- Фотосет неймовірний, він увійде до історії, як і інші роботи цієї Майстрині! Як і увійде в історію здатність деяких обернути все, що тільки можна. Навіть під час війни, навіть коли ми намагаємося, щоб світ не втомився від нас! Завдяки цим фото, я побачила справжню нашу Першу Леді. До цього я не могла зрозуміти, ЯКА вона. Хейтеров банитиму. Бо навіть мій терпець уже урвався! – заявила артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тала Калатай (@talakalatay_official)

Ольга Шурова

Дружина та піар-менеджер Piano Ольга Шурова вважає, що ситуація навколо фотосесії Зеленської є показовою для людей, які бояться дорослішати та приймати один одного без нав'язаних стереотипів.

- У мене немає сил роз'яснювати (є люди, які роблять це промовистіше), чому *рач навколо обкладинки з першої леді - гучний дзвіночок того, що суспільство наше не готове дорослішати і ми маємо великий шанс піти зараз на чергове коло в нашому національному колесі сансари, б*яха. Саме через ментальну специфіку, яка зарита десь між поганим смаком, відсутністю звички критично мислити і потужною травмованістю. Ця ментальність століттями дає збій у найважливіший момент. Але я хочу помилятися в останньому. Але підтримую флешмоб Зої Звінецьківської. Я бачу, що жінки мого кола дають надію, що ми виберемося. Тому що я та жінка, що забала. За*балася жити у парадигмі "важкого сільського гламуру" і хоче жити в парадигмі стриманого тонкого європейського символізму з приводу прав людини. Для любителів тонкощів контексту: фото жінки влітку без манікюру, каблука, косметики та бюстика на тлі національного символу жіночого опору – гарбуза у розробці.

Фото: facebook.com/olya.shurova

Фото: facebook.com/olya.shurova

Іванна Коберник

Телеведуча та журналістка Іванна Коберник вважає несправедливим хейт навколо обкладинки VOGUE, що піднявся у соцмережах. За її словами, через таку реакцію у світових ЗМІ формується «образ українців, які мають не зовсім європейські цінності».

- Так, я обурена хейтом Олени Зеленської "як вона сидить" і ще більше хейтом Енні Лейбовіц "як ви посміли так посадити першу леді". Слова немає значення. Ви, хейтери, намагаєтесь принизити всіх нас. Очевидно, забуваючи, що наша країна тримається у нинішній війні, бо посміла бути такою, якою від нас не очікували. Наважилася не вдавати і терпіти, а робити те, що потрібно нам, а те, що не комусь хочеться.
Фотосесія в Vogue крута та справжня. Дуже шкода, що послідування у світових медіа про архаїчну реакцію окремих українців на доречну ситуацію фото обговорюватимуть у контексті «ну не зовсім вони мають європейські цінності», - поділилася з передплатниками у Facebook Коберник.

Фото: facebook.com/ivanna.kobernik

Фото: facebook.com/ivanna.kobernik

Ольга Горбачова

- Флешмоб, який візуально нагадав, де в української жінки знаходиться сховище багатств. У тих, кого це обурило, схованки давно порожні, судина не функціонує, а здатність зберігати і примножувати забуті скарби. Спасибі Олені Зеленській за повернення в момент цінності бути Жінкою, - зазначила співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Горбачова (@gorbachovaolga)

 

Новини по темі: флешмоб