28501
0
14 квiтня
Завантажити ще

У Святослава Вакарчука народилася донька Соломія

У Святослава Вакарчука народилася донька Соломія
Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук знову став татом. У артиста народилася донька, яку назвали Соломією. Про це повідомила прес-служба музичного гурту.

– 21 червня у Святослава Вакарчука народилася донька. Дівчинку назвали Соломією. Ім'я, яке обрали батьки дитини, означає "мир". Тато й мама Соломії та Івана вирішили не розголошувати будь-яку іншу інформацію, а також просять з повагою поставитися до їхнього рішення і права на приватне життя, - зазначено у повідомленні "Океану Ельзи".

Для Вакарчука та його коханої Євгенії Яцути це друга дитина. Первісток у пари народився 19 червня 2021 року. Хлопчика назвали Іваном на честь батька артиста. Про те, що Вакарчук знову стане татом, ЗМІ писали ще у травні. Тоді журналісти помітили вагітну Яцуту в українському павільйоні на кіноринку у Каннах.

Українському музикантові та лідеру гурту "Океан Ельзи" Святославу Вакарчуку 47 років. Офіційно співак був у шлюбі з Лялею Фонарьовою - подружжя прожило разом понад 20 років. Дітей у пари не було, але Вакарчук виховував доньку Лялі від першого шлюбу. 2021 року співак розлучився з дружиною.