Завантажити ще

На Венеційському фестивалі покажуть стрічку Антоніо Лукича з зірками українського хіп-хопу

На Венеційському фестивалі покажуть стрічку Антоніо Лукича з зірками українського хіп-хопу
Фото: usfa.gov.ua

Світова прем’єра другого повнометражного фільму Антоніо Лукича "Люксембург, Люксембург" відбудеться на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі. Фільм потрапив до основної конкурсної програми "Горизонти", повідомляє Держкіно.

- За кілька днів до початку повномасштабної війни нам прийшов лист про те, що наш фільм відібрано для Венеційського кінофестивалю. Це була велика радість, але після 24 лютого постало питання – як встигнути закінчити фільм? Багато хто поїхав із країни, хтось був на фронті, команда була буквально розкидана по Україні та за її межами. Завдяки тому, що ЗСУ звільнили Київську область, частина команди та режисер змогли повернутися до Києва і продовжити роботу, - розповів режисер.

Фільм "Люксембург, Люксембург" розповідає про братів-близнюків та їх давно зниклого батька. Головні ролі у фільмі виконали учасники хіп-хоп-гурту "Курган і Agregat" – брати Раміл та Аміл Насирови. Виробництвом фільму займався кінопродакшен ForeFilms. 

Це вже другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукича. Дебютна стрічка режисера - комедія "Мої думки тихі" з Ірмою Вітовською - стала лауреатом Національної кінопремії "Золота Дзиґа", Національної премії кінокритиків "Кіноколо", а також отримала спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. 

79-й Венеційський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 31 серпня до 10 вересня 2022 року. Головою журі буде американська актриса Джуліанна Мур («Зоряна карта», «Ганнібал», «Все ще Еліс», «Ночі в стилі бугі»).

Фото: usfa.gov.ua

Фото: usfa.gov.ua

Фото: usfa.gov.ua

Фото: usfa.gov.ua