Завантажити ще

Кухар та Стоянова у Латинській Америці пограбував промоутер

Кухар та Стоянова у Латинській Америці пограбував промоутер
Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Прима-балерина Катерина Кухар та артист балету Олександр Стоянов стали жертвами шахрая під час гастролей у Латинській Америці. Танцівників  балетної трупи Grand Kyiv Ballet обікрав якийсь промоутер Ніколас Гарсія. За їхніми словами, недобросовісний організатор привласнив кошти, які первісно призначалися на благодійність – підтримку українців, які постраждали від війни. Про це артисти повідомили у соцмережах.

- Продюсерська компанія Grazia на чолі з Ніколасом Гарсія вирішила, що саме зараз як ніколи актуально заробити грошей на українських артистах. Більше того, вперше в моїй практиці кошти, що були призначені на благодійність - присвоєні компанією. Були попередні домовленості, що з 9 вистав в Аргентині частина виручених коштів мала бути передана в посольство України в Аргентині на підтримку українців, - зазначив Олександр у соцмережах.

Наразі балетна трупа Стоянова зазнає збитків і змушена покривати борги, які на них "повішав" промоутер. Крім того, організатор мав купити зворотні авіаквитки для всієї команди, проте це питання було вирішено частково.

- Ми вже більше 15 років гастролюємо по всьому світу, але вперше за мою практику після місячних гастролів маємо збитки. Ніколас Гарсія зробив нам борг за перевезення вантажу - декорацій, є вистави, за які нам досі не сплатили гонорар і я вимушений шукати шляхи вирішення цього питання, адже артисти виходили на сцену, - розповів Стоянов. - Подібних питань у мене не виникало з імпресаріо інших країн. З ними мені вдавалось проводити більш маштабні благодійні внески. Якщо у Європі у нас ще до початку співпраці завжди заздалегіть на руках всі білети, гонорари, то тут, у Латинській Америці, все йде на дикому й божевільному стресі. Кожного разу гостро встає питання оплати. Всі фінансові ризики довелось брати на себе…

На думку Катерини Кухар, частково така ситуація виникла через відсутність належної інформації про події в Україні та заміну вистави з «Лебединого озера» на «Жизель».

– Спочатку не погоджувались замінити виставу з «Лебединого озера» на «Жізель», але після двох місяців пояснень нам пішли назустріч. Однак ще тоді ми не знали, що саме на нас чекає… Справа в тому, що зазвичай, коли їдеш на гастролі, продюсер завжди має білети у дві сторони! Але наш випадок був особливим.
Скориставшись ситуацією з приводу заміни вистави, імпресаріо купив квитки лише у Латинську Америку, на шлях назад ми їх не мали. З його слів, через заміну вистави глядачі можуть здавати квитки, а вистави відмінятися. Виходячи із цієї логіки графік міг дуже змінюватись, тому і квитки могли знадобитись на інші дати. Хочу зазначити, що кількість вистав була навіть більше, ніж планувалося, - уточнила прима-балерина.

Кухар та Стоянов не єдині артисти, які зіткнулися зі зловмисниками за кордоном. Раніше співачка Юлія Думанська зізналася, що її з дітьми обікрали у Франції. Невідомий проникнув в орендовану квартиру вночі, коли всі спали, і вкрав 5 тис. євро, годинник та сумку з речами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

 

Новини по темі: Шахраї Катерина Кухар