Завантажити ще

Чоловік Руслани Писанки: У Русі був рак, агресивна форма й трохи запущений

Чоловік Руслани Писанки: У Русі був рак, агресивна форма й трохи запущений

Актрису та ведучу Руслану Писанку поховають у Києві. Перед тим пройде церемонія прощання у німецькому місті Кайзерлаутерн, де померла актриса. Чоловік телезірки Ігор Ісаков підтвердив, що причиною смерті став рак. 

- У Русі був рак, на жаль, агресивна форма й трохи запущений, але так, як боролася вона, я не зміг би навіть наполовину. На жаль, імунітет не витримав. Отже, на жаль. Смерть і кремація, - написав Ігор. 

Про церемонію прощання та похорон у Києві чоловік актриси пообіцяв повідомити пізніше, адже через війну можуть виникнути труднощі з тим, щоб доставити тіло з Німеччини до України.

- Час і точне місце буду знати у понеділок, тож додатково повідомлю. Потім, після оформлення всіх паперів, я відвезу мою Русю додому. До Києва. Як скоро - то залежатиме тільки від швидкості оформлення. Тож місце і час похорону в Києві напишу додатково. Безмежно вдячний всім. Мій стан зараз опишу синонімами: розчавлений, зломлений, знищений. Знаю, що то б ніколи не сподобалось моїй дружині, тож намагаюсь потроху починати відпускати, - написав він. 

Руслана Писанка померла на 57-му році життя у Німеччині, куди поїхала на лікування на початку війни. Про рак публічно не розповідала, як і про смерть мами у березні. Востаннє Руслана виходила на звʼязок із глядачами у травні під час святкування річниці проєкту «Твій день», ведучою якого була.

Новини по темі: Втрати Руслана Писанка