Завантажити ще

"Перевернула уявлення про жінку на екрані": реакція колег на смерть Руслани Писанки

Фото: надане каналом 1+1

Смерть телеведучої та акторки Руслани Писанки стала шоком для її колег та близьких друзів. Артистка померла від тяжкої хвороби, яку лікарі діагностували у неї на початку повномасштабної війни в Україні. За даними "Сніданку з 1+1", телезірка проходила лікування в Німеччині, але воно не дало результату.

Про те, якою Писанку запам'ятали знаменитості, дивіться у добірці.

Наталія Могилевська

- Всі говорили про те, як ми працювали із Зеленським і скільки часу присвячували танцям, але найбільше в ті дні працювала Руся. Те, що вона творила на підборах з її високим зростом та у боротьбі із зайвою вагою – це був справжній подвиг і справжній героїзм! Її благородний і гарний вихід із проєкту був по-справжньому королівським. Королевою неможливо стати, королевою народжуються. Справжнє благородство, внутрішня сила, божественний талант та іскрометний гумор – рідкісні якості як для однієї людини. Світла пам‘ять, Руся! - зазначила Наталія.

Леся Нікітюк

- Русланочко, як же так... В мене просто немає слів... Живеш, радієш, віриш, любиш... будуєш, працюєш, народжуєш...і десь і десь замість якоїсь коми може стати слово - війна, тяжка хвороба, смерть. Дякуйте за кожен прожитий день, не займайтеся с*ачем, живіть... ну бо ми не знаємо, що буде завтра, - закликала Леся Нікіктюк.

Руслан Сєнічкін

- Неможливо прийняти… Страшенний сум. Вдячний долі, що пощастило пережити невеликі, але спільні і теплі історії. Іноді шукали їх, тому що тезки. Спасибі, Русь, за підтримку, коли не просив, але Ти бачила, що варто сказати щиро навіть прості слова і вони виявлялись настільки влучними… Кожна зустріч - обійми, історії, ржач, самоіронія хайлевел, світло, фантастично добра енергія, якою навіть несвідомо ділилася з іншими. Як центр гравітації, притягувала до себе абсолютно різних людей. Світла пам’ять, Руся… Дуже світла! - написав у соцмережах телеведучий.

Андрій Джеджула

- Полишила цей світ талановита та прекрасна РУСЯ! Вона була неймовірною людиною, з твердим характером до справ, до цілей та з великою душею і теплотою до людей! Сказати про її почуття гумору, так не сказати нічого! Справжня запальничка і світла людина, яка нажаль так швидко пішла! Руся! Я буду пам‘ятати кожну твою пораду, підказку, критику та добре слово! Просто сум! Спочивай з миром! -  відреагував Джеджула. 

Людмила Барбір

- Я згадую, як ми майже цілий рік знімалися з нею у серіалі. У мене всі сцени здебільшого були з Русею. Тоді ми з нею познайомилися. Щоразу, коли вона заходила на знімальний майданчик або просто в павільйон, вона тягла ніби величезний шлейф життєвої енергії. Вона завжди дуже багато жартувала, - сказала в ефірі "Сніданку з 1+1" Барбір.

Олексій Гладушевський

- Скільки років минуло, а як учора... з Русланою закінчилася ера того телебачення, коли воно ще не було затиснуте в лещата трансформацій та інших антитворчих моментів.
Яскрава жінка, ведуча, актриса та одна з найкрутіших учасниць наших, колись коханих, "Зважених". RIP Руслана Писанка.

Марічка Падалко

- Яскрава. Енергійна. Зворушливо відповідальна і дуже своя. Такої я щоразу бачила Руслану Писанку в гримерці, коли вона дуже раніше приїжджала на роботу готуватися до ефіру "Твій день". Вічна пам'ять, Русю, – написала Марічка.

Юрій Горбунов

- Важко повірити! Сьогодні пішла з життя наша чудова колега Руслана Писанка! Завжди сповнена оптимізму, з дивовижним почуттям гумору! Прекрасна актриса та телеведуча!! Спочивай Русю!! Хай земля тобі буде пухом!! RIP, - сказано у посту Юрія Горбунова у Instagram.

Любава Грешнова

- Я впевнена ти зараз у кращому світі, без війни та страждань, поряд зі світлом, бо ти була абсолютним світлом!! Ти була такою гарною! Такою щирою! Вічна пам'ять! – зазначила актриса.

Олексій Дівєєв-Церковний

- Руся... ти перевернула все уявлення про жінку на екрані телевізора. Ти стала своєю у кожному українському домі середини 90х – початку 2000х. Домогосподарки кидали на плиті каші, що підгоряли, аби дізнатися, в чому ти сьогодні з'явишся на екрані. А їхні чоловіки з дозвільним жаданням прагнули передбачити, яку частину Європи на карті перекриють сьогодні твої неосяжні шикарні груди. А в цих грудях билося добре і людяне серце, що дозволило і мені здобути частину тієї слави поряд зі справжньою суперзіркою... Зараз ти там на небесах, уже не віртуальних. Радуєш ангелів та святих своїми божественними формами та прогнозами райської погоди. Царство небесне, рідна, - сумує Дівєєв-Церковний.

Андрій Данилко

- Руся, твоя «Погода» завжди була сонячною… Сьогодні дощ (Фото 1997 р.), - зазначив виконавець.

Фото
Фото
19 Липня13:39
Новини по темі: Втрати Руслана Писанка