Завантажити ще

Jerry Heil вмовила батьків-м'ясників змінити роботу: Батько буде водієм артистів

Jerry Heil вмовила батьків-м'ясників змінити роботу: Батько буде водієм артистів
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) зізналася, що під час війни в Україні вмовила батьків-м'ясників змінити сферу діяльності. Батько виконавиці тепер працюватиме у сфері обслуговування – особистим водієм артистів. Про це зірка розповіла в інтерв'ю "Зірковому шляху".

- Коли почалася війна, у батьків досить швидко скінчилися гроші. І мені мама написала повідомлення: "Яно, батько їхатиме у поїздку" (ми це називаємо так, коли батько їде за свинями). І в мене щось тьохнуло у серці, наразі стільки вбивств... Зараз треба створювати лише енергію любові, робити щось позитивне. І для мене вбивство тварин - це точно не про любов, жодним чином не асоціюється... Навіть за хвіст ніяк не можна це притягнути. Навіть заради того, щоб вижити в таких умовах, коли я можу допомогти, я не хотіла б, щоб вбивали тварин. Я мамі пояснила, і вона дуже швидко погодилася. Вона ще повмовляла трохи батька. У них складна фінансова ситуація, і, ясна річ, треба якось заробляти гроші. Але ми домовилися, що я якось фінансово з Берліна допомагатиму, - зазначила виконавиця. - Тепер мій батько працюватиме у шоу-бізнесі. Ми купили татові машину, і він буде водієм артистів. Тому, якщо мене слухають артисти, у вас є ще можливість написати мені чи моєму агенту і домовитися.

Jerry Heil - співачка та блогер. Їй 26 років. Артистка родом із Василькова. Дівчина виросла в сім'ї м'ясників, але понад чотири роки є веганом. Раніше за прикладом артистки від м'яса відмовився і її брат Денис. Яна стала відомою після виходу кліпу на пісню "Охрана, отмєна" на YouTube. Створила хіти "Вільна каса", "Хостел Монстрів", "НЕБЕЙБІ", "VEGAN".

Новини по темі: Jerry Heil (Джеррі Хейл)