Завантажити ще

Jerry Heil та Alyona Alyona зібрали гроші на дрон для ЗСУ, заспівавши у польському кафе

Jerry Heil та Alyona Alyona зібрали гроші на дрон для ЗСУ, заспівавши у польському кафе
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Українські співачки Jerry Heil та Alyona Alyona зібрали частину коштів на дрон для ЗСУ, давши благодійний концерт у Варшаві. Артистки заспівали у кафе прямо на стільцях, зібравши пожертви на 7 тисяч злотих (46,6 тисяч гривень). Про це у своєму телеграм-каналі повідомила Jerry Heil.

– Ми з Альоною дали у Варшаві у кафе благодійний концерт, сидячи на кафешних стільцях. А ще на цьому концерті нам вдалося підібрати 7 тисяч злотих для організації та придбати дрон, який виїхав до України, – зазначила артистка.

Артистки з перших днів війни дають благодійні концерти, збираючи кошти для бійців на передовій та потерпілих у війні українців. Реперша Alyona Alyona напередодні свого 31-річчя попросила підписників про особливий подарунок - допомогти матеріально волонтерам у її рідній Баришівці.

Jerry Heil після повномасштабного вторгнення РФ виїхала до Європи, де давала благодійні концерти, закликаючи робити пожертвування для допомоги Україні. Артистка також виходила на акції протесту із проханням закрити небо над Україною.