Завантажити ще

Російська група Little Big анонсувала концерти на підтримку українських біженців

Російська група Little Big анонсувала концерти на підтримку українських біженців
Фото: прес-служба

Російська рейв-група Little Big планує провести концерти у США на підтримку біженців з України. Про це лідер колективу Ілля Прусікін заявив в інтерв'ю виданню "Медуза".

- Так, ми плануємо тур по США, Європі й Австралії. У Россії із зрозумілих причин ми скасовуваємо все. В Америці ми плануємо зробити пару благодійних концертів на підтримку українських біженців. Це єдине, чим ми можемо наразі допомогти. Розумію, що більшість скажуть: "А чим ви допоможете?" На жаль, це єдине, що наразі у наших силах. Якби ми могли зупинити війну, я все це віддав би, - заявив артист. 

Прусікін сказав, що з українських артистів спілкується з музикантом Женєю Мільковським та блогером ЯнГо. Також колектив мріє знову виступити в Україні.

- Так, ми підтримуємо зв'язок, спілкуємося з ЯнГо, Женєю Мільковським також. Нині всіх треба підтримувати. Нам непросто, а хлопцям, як і іншим жителям України, просто жах. Я розумію, що підтримка потрібна бодай моральна, - заявив він. 

Більшість членів команди Little Big у березні переїхали до США через незгоду з діями російської влади в Україні. Прусікін 24 лютого опублікував чорний квадрат з написом "Ні війні". Наприкінці червня група випустила антивоєнний кліп GENERATION CANCELLATION і заявила, що засуджує дії російського уряду, який розпочав війну в Україні.

Новини по темі: Війна України з Росією