Завантажити ще

Співачка Руслана зламала ногу та не змогла виступити на концерті в Амстердамі

Співачка Руслана зламала ногу та не змогла виступити на концерті в Амстердамі

Співачка Руслана зламала ногу та не змогла особисто виступити на благодійному концерті #StrivingTogether в Амстердамі.

- Сьогодні я мала бути в Амстердамі на події, яка наближає Україну до Європи і виступати зі своїми колегами переможцями Євробачення. Та ця кривава війна забирає сили навіть, якщо вважаєш себе дуже сильним. Через перевтому у своїх активностях і волонтерстві, я отримала серйозну травму ноги - у мене перелом. Тому сьогодні я в Україні . На жаль, я не змогла приїхати в Амстердам і мій виступ буде у форматі онлайн-звернення, - написала співачка у Фейсбуці.

На екранах показали відеозвернення співачки. Вона закликала Європейську мовну спілку змінити рішення і провести "Євробачення-2023" в Україні.

- Україна виграла "Євробачення" вперше у 2004 році з «Дикими танцями». Ми - українці. Ми боремося і продовжимо боротися. Маріуполь, «Азовсталь» продемонстрували реальний героїзм українців. Саме тому «Євробачення» має пройти в Україні наступного року. Це означатиме, що ви вірите в Україну, вірите, що ми переможемо. Переможемо разом. Дайте нам шанс!, - сказала Руслана.

Організатори "Євробачення" заявили, що проводити конкурс в Україні небезпечно і тому розпочали переговори з Великобританією, представник якої посів друге місце. Міністр культури України Олександр Ткаченко звернувся до EBU з вимогою переглянути це рішення.

Новини по темі: Євробачення Руслана