Завантажити ще

Різатдінова про дзвінок бабусі з Криму: Сказала, що нас рятують, а "прильоти" з РФ - це хейт

Різатдінова про дзвінок бабусі з Криму: Сказала, що нас рятують, а
Фото: instagram.com/anna_rizatdinova

Призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганна Різатдінова зізналася, що після повномасштабного нападу Росії на Україну перестала спілкуватися з бабусею, яка живе в Криму. За її словами, родичка повірила у розповіді пропагандистів із РФ.

- Пам'ятаю, у перший день війни ми зателефонували одна одній, і я їй кажу: "Бабуся, у нас почалася війна", а вона мені відповідає: "Так це ж добре, вас же рятують". І це каже рідна мені людина. Адекватна жінка, з якою я прожила там все своє дитинство. І вона таке каже! Я не могла в це повірити. Я питаю: "Від кого рятувати? Ти розумієш, що зараз у країні, де живе твоя онука та правнук, зараз просто... Київ горить, та не лише Київ, а вся Україна. Ракети прилітають із Росії". Вона мені каже: "Так це все хейт, і це все не насправді", - розповіла Різатдінова "Зірковому шляху". - Я намагалася їй якось довести, що це правда, а не брехня, але це неможливо. Вони як зомбовані. Я не знаю, що там додають на цьому телебаченні, але вони зомбовані. Після цього дзвінка я не спілкувалася з бабусею. Я можу їй написати, запитати, як її здоров'я, як вона почувається, але спілкуватися по телефону - ні.

Гімнастка додала, що не бачилася з родичкою понад 10 років, а із правнуком жінка познайомилася за допомогою відеодзвінка. При цьому інші рідні Різатдінової з Криму розуміють те, що сталося, і підтримують Україну.

Нині Ганна разом із сином перебувають у родичів у Болгарії, а її новий обранець залишився в Україні та займається волонтерською діяльністю.

- Я дуже довго чекала на своє особисте щастя, і воно в мене є, але мій хлопець залишився в Україні. Він наразі допомагає ЗСУ, – уточнила спортсменка. - Мені дуже важко далося розставання з ним.

Різатдіновій 28 років. Вона бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро у 2016 році. Фіналістка сьомого сезону "Танців з зірками". Ганна виховує сина Романа від бізнесмена та екс-народного депутата Олександра Онищенка. Після розриву екс-коханий гімнастки не підтримує спілкування зі спадкоємцем.

Новини по темі: Анна Різатдінова