Завантажити ще

Валерій Жидков: Знайомі з Росії пропонували приїхати до них

Валерій Жидков: Знайомі з Росії пропонували приїхати до них

Автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков, який народився в Тамбові Російської Федерації, розповів в інтерв'ю каналу «Поговори зі мною» про спілкування з російськими родичами та друзями.

- Є люди [в Росії], хто адекватно та осудно оцінює ситуацію. Є ті, хто змінив свою позицію за цей час. Але є й ті, хто категорично не хочуть ламати у себе в голові затишний світ, який побудували за допомогою телевізора... Їхнє телебачення вже настільки забрехалося, що кожен день їм потрібно видавати ще більш безглузду інформацію. Найсмішніше, що мої знайомі з Росії казали мені: "У вас там небезпечно, приїжджай до нас". І це смішно не лише тому, що я вже маю українське громадянство…», - розповів Жидков.

Гуморист каже, що продовжує спілкуватися лише з тими росіянами, із якими може вести аргументований діалог. Жидков упевнений, що свідомість людей у Росії змінюватиметься на краще.

Вранці 24 лютого гуморист із сім'єю поїхав із Києва на дачу до Макарова Бучанського району, бо думав, що там буде безпечніше. 28 лютого Жідкову вдалося виїхати з окупованого регіону. Нині родина Жидкова перебуває за кордоном.