Завантажити ще

Картину Макса Барських про Україну представлять на виставці у Лос-Анджелесі

Картину Макса Барських про Україну представлять на виставці у Лос-Анджелесі
Фото: instagram.com/max_barskih

Співак Макс Барських здивував підписників новим талантом – окрім музики артист також захоплюється живописом та написанням картин. Своїм хобі артист похвалився у соцмережах 31 травня, показавши на відео процес створення малюнка, присвяченого Україні. За словами Барських, написати картину йому запропонували під час візиту до США.

"Нещодавно, під час відвідування Америки, мені запропонували намалювати картину, присвячену Україні, та презентувати її на виставці The LIITA Effect у Лос-Анджелесі. Я назвав цю картину Colours Of Freedom ("Колір свободи"). Вона є частиною мого арт-проекту Nick Vangard", – розповів Барських у Instagram.

Виконавець намалював портрет дівчини у окулярах, де відображається прапор США. Сама картина виконана у жовто-блакитних тонах.

Відвідати виставку та навіть придбати портрет можна буде з 3 по 7 червня у Лос-Анджелесі. Виручені кошти від її продажу будуть направлені на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни в Україні.

У рамках свого візиту до США Барських також взяв участь у міжнародній музичній конференції Billboard MusicCon, де закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні, та виконав україномовний хіт "Буде весна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)

Новини по темі: Художники Макс Барських