Завантажити ще

"Друга Ріка" зібрала майже 2 мільйони гривень допомоги для ЗСУ та анонсувала новий тур

Фото: drugarika.com

Рок-гурт "Друга Ріка" зібрав майже два мільйони гривень допомоги Україні. Таку суму на потреби ЗСУ музикантам пожертвували глядачі під час благодійних концертів у Європі. У першій частині туру "Хто, якщо не ми?" вдалося зібрати кошти на загальну суму 882 891 грн. Вони пішли на придбання двох позашляховиків, ста матраців-спальників та трьох тактичних планшетів для батальйону спецпризначення, у якому служить брат фронтмена групи Валерія Харчишина.

Глядачі також внесли пожертвування у сумі 826 347 грн. під час онлайн-трансляції концерту у Дніпрі. На отримані кошти волонтери придбали карету швидкої допомоги для окремої бригади тероборони Дніпра. Крім того, організатор європейського туру групи перерахував 200 тис. грн допомоги до чеського фонду підтримки України, який опікується українськими шпиталями.

– Наразі кожна свідома людина робить усе можливе, аби зупинити жахливу війну, що розпочала Росія на території суверенної держави Україна. Наші друзі, рідні, шанувальники взялися захищати країну зі зброєю в руках. Багато українців займаються волонтерством, щоб підтримувати військових та постраждалих мирних жителів. Дякую кожному, хто долучається до нашої благодійної діяльності фінансово. Ви робите велику справу! Завдяки вам ми можемо допомогти тим, хто потребує цього найбільше. Сподіваюсь, що, відвідуючи наші концерти, ви трохи забуваєте про жахливі реалії і отримуєте позитивні емоції, які так необхідні наразі кожному, аби боротися з ворогом! – зазначив Валерій Харчишин.

У червні колектив продовжить благодійний тур "Хто, якщо не ми?". Виступи "Друга Ріка" відбудуться у містах Європи, а також України. Головною метою групи є збір 30 000 євро на придбання двох безпілотників, автобуса й тактичної амуніції для батальйону спецпризначення. А кошти, одержані з концертів в українських містах, дозволять купити два пікапа для 95-ї десантно-штурмової бригади. Мета збору – 14 000 євро. Квитки на концерти можна придбати тут.

Гурт "Друга Ріка" на сцені понад 26 років. Найвідоміші хіти гурту - "Фурія", "П'ю з твоїх долонь", "Секрет", "Так мало тут тбе".

Новини по темі: Благодійність Друга ріка