Завантажити ще

Kalush Orchestra виставили на продаж панаму та кубок "Євробачення-2022"

Kalush Orchestra виставили на продаж панаму та кубок
Фото: instagram.com/kalush.official

Соліст Kalush Orchestra Олег Псюк виставив на продаж рожеву панаму та кубок " Євробачення-2022 ". Виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ. Про це він повідомив у відеозверненні, записаному англійською разом із ведучим Сергієм Притулою.

Обидва заявили, що такого в історії "Євробачення" ще не було. У своєму Фейсбуці Прітула пояснив правила аукціону для української аудиторії.

- Хлопці віддають свій скляний мікрофон для допомоги ЗСУ! А на додачу ще й свою легендарну рожеву панамку, аналогів якій у світі нема, для допомоги Українській Армії! А ми допомагаємо провести розіграш і розпорядитися коштами через наш Благодійний Фонд Сергія Притули. Усе піде на те, щоб робити смерть ворогам і перемогу Україні.

Отже, панамка з потом і слізьми соліста гурту Олега Псюка може стати вашою всього за 200 гривень. Щоб взяти участь у розіграші, переказуйте внески на цю “банку” нашого Фонду в Монобанку: https://send.monobank.ua/jar/1283iHXvsQ. У розіграші панами беруть участь внески звичайними грошима. За кожні 200 гривень ви отримуєте один запис у таблиці, з якої випадковим чином визначимо переможця. Більше донатів робите – більше шансів на перемогу. Просимо вас подбати, щоб внески були кратні 200. Після завершення розіграшу наші партнери з Монобанку рандомно оберуть переможця. Він і отримає рожеву панаму. Якщо ви не клієнт Монобанку, будь ласка, у коментарі до платежу додайте свій номер телефона, щоб ми могли зв’язатися з вами у разі перемоги.

А от щоб позмагатися за кришталевий мікрофон, донатити можна і на криптогаманець, і в банку Монобанку Фонду Притули. ETH 0x557f10757Ef9E28E23E33c82B6d8c035189D7f3f. Хто зробить найбільший донат серед усіх внесків криптою або звичайною валютою, отримає цей приз переможців Євробачення 2022, - написав ведучий.

Для мешканців інших країн мінімальна пожертва становитиме 5€ (200 грн). Розіграш завершиться 28 травня о 19.00.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KALUSH (@kalush.official)