Завантажити ще

Віра Брежнєва освоїла автокар і розвантажила три фури гуманітарки

Віра Брежнєва освоїла автокар і розвантажила три фури гуманітарки
Фото: instagram.com\ververa

Українська співачка Віра Брежнєва продовжує займатись волонтерством. Зірка навчилася хвацько управляти складським автомобілем-навантажувачем, ніби півжиття провела за кермом. Відео з'явилося в соцмережах, передає 23 травня " Нова газета – Європа ".

У березні-квітні Брежнєва волонтерила в Італії, пізніше, у травні, прилетіла до Варшави, де, як і раніше, допомагає переправляти гуманітарні вантажі в Україну. Волонтер Ольга Руднєва розповіла та показала в інстаграм-сторіс, як артистка зранку самостійно завантажувала фури гуманітаркою на складі.

- Прихована камера – доки Віра не бачить, але я просто не можу не зняти це. Віра освоїла сьогодні машинки наші, і просто розвантажила три фури, - написала вона, зазначивши, що на складі не вистачає чоловіків, тому дівчата роблять абсолютно будь-яку роботу.

Віра Брежнєва з перших днів війни відкрито підтримала Україну. Раніше вона розповіла, що у Києві під обстрілами перебували члени її сім'ї – зокрема, чоловік та мама. Співачка закликала росіян зупинити війну. У РФ Брежнєва у зв'язку з антивоєнною позицією та активністю потрапила до " чорний список " артистів, пісні яких у Росії рекомендується заборонити до виконання, а концерти - заблокувати.