Завантажити ще

Анджеліні Джолі у Львові довелося бігти в укриття під час тривоги

Анджеліні Джолі у Львові довелося бігти в укриття під час тривоги
Фото: скріншот Україна медіа

Знаменита голлівудська актриса та посол доброї волі ООН у справах біженців Анджеліна Джолі, яка перебуває з візитом у Львові, під час повітряної тривоги разом із волонтерами та іншими людьми побігла до укриття. Відео оприлюднив канал Ukraine Media.

Анджеліна Джолі перейшла в укриття у супроводі волонтерів, які вказують дорогу.

На запитання: "Чи страшно вам?", Джолі відповіла:

- Ні, ні, я гаразд, - сказала вона.

30 квітня Анджеліна Джолі відвідала Львів, де відвідала дітей, які постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалу Краматорська. Вона також зустрілася з волонтерами та подякувала їм за роботу.

Під час свого візиту до Львова зірка також відвідала медустанову, де лікуються діти, що постраждали від ракетного удару по Краматорську, поспілкувалася з волонтерами та евакуйованими, розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

- Анджеліна Джолі... в одній із медустанов... відвідала дітей, які постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалу в Краматорську. Її дуже зворушили їхні розповіді. Одна дівчинка навіть змогла приватно розповісти пані Джолі про свою мрію, – зазначив Козицький.

Крім того, за його словами, Джолі відвідала школу-інтернат, де поспілкувалася та сфотографувалася із вихованцями, а також пообіцяла приїхати ще.

  - Джолі також поспілкувалася із волонтерами, які надають медико-психологічну допомогу на Головному залізничному вокзалі Львова, - подякувала їм за працю. Сказала, що вона, як мама, добре розуміє всю складність тих викликів, які стоять перед ними, особливо коли йдеться про допомогу дітям. Говорила з людьми, яким вдалося виїхати із зон активних бойових дій. Вислухала історії евакуйованих, які розповіли, що через терористичні дії Росії втратили все, – зазначив Козицький.