Завантажити ще

Тіна Кароль у вишиванці виконала гімн України на міжнародному арт-форумі Венеціанського бієнале

Тіна Кароль у вишиванці виконала гімн України на міжнародному арт-форумі Венеціанського бієнале
Фото: прес-служба Тіни Кароль

Співачка Тіна Кароль заспівала гімн України на міжнародному арт-форумі Венеціанського бієнале. Виступ артистки відбувся на відкритті виставки «Це Україна: Захищаючи свободу», організованої PinchukArtCentre за підтримки Офісу президента та Мінкульту України.

- Голос мистецтва завжди чути по всьому світу. Українські митці виступають єдиним фронтом у боротьбі за культурну спадщину своєї Батьківщини, – звернулася до присутніх у залі Кароль.

На виставці можна побачити роботи художниць та художників Євгенії Білорусець, Микити Кадана та Лесі Хоменко, які продовжують жити і працювати в Україні незважаючи на розв'язану Росією війну. В експозиції також представлені роботи міжнародних колег-друзів України: Марини Абрамович, Олафура Еліассона, Демієна Герста, Такаші Муракамі.

Це не перше виконання гімну Тіною Кароль від початку військового вторгнення Росії до нашої країни. Раніше зірка виконала його у рамках благодійного концерту у Варшаві під акомпанемент жіночого симфонічного оркестру. Разом із Jerry Heil та іншими польськими артистами співачка також зібрала понад 41 мільйон гривень допомоги українцям.

Фото
Фото
22 Квiтня17:07
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль Офіц. фан-клуб (@_fantina)

Новини по темі: Виставки Тіна Кароль