24 липня
Завантажити ще

Регіна Тодоренко: У сім'ї ми наклали вето на будь-які політичні розмови

Регіна Тодоренко: У сім'ї ми наклали вето на будь-які політичні розмови
Фото: скріншот youtube.com/Regina Todorenko

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка відмовчується про війну в Україні, зізналася, що у сім'ї наклала вето на обговорення політичної ситуації у світі. За словами артистки, у них з чоловіком Владом Топаловим різні точки зору на те, що відбувається, і вона пішла на цей крок, бо хоче зберегти сім'ю. Про це Тодоренко згадала у новому випуску свого YouTube-проекту "П'ятниця з Регіною".

- Ми з Владом зрозуміли, що нам важко дійти консенсусу. Ми з ним у різних становищах абсолютно. І позиції у нас не в усьому сходяться. Ми наклали вето взагалі на будь-які політичні розмови, бо це руйнує нашу родину. А ми дуже хочемо згуртуватися, бути разом і далі, любити один одного, як у клятві: у любові, у радості, у хворобі й у бідності, - зазначила артистка.

У розмові з психологом Вікторією Дмитрієвою Регіна також поцікавилася, чи важливо висловлювати свою позицію [про війну в Україні]. Телеведуча навела приклад зірок, які мовчать або закривають свої сторінки у соцмережах, щоб не потрапити під шквал критики, при цьому жодним чином не згадала про себе. А потім, явно не погугливши, додала, що Швейцарію за її нейтралітет ніхто не засуджує.

До речі, після військового вторгнення РФ до нашої країни Швейцарія вперше за багато років відмовилася від звичного нейтралітету і підтримала Україну, ввівши санкції проти представників російської влади, а також відкрила свої кордони для вимушених біженців.

Раніше співачка Даша Астаф'єва засудила Регіну Тодоренко за замовчування війни Путіна в Україні. Артистку обурило, що телеведуча під час воєнних дій в її рідній країні робила у сторіс розбір гардеробу.