Завантажити ще

Собчак поскаржилася на санкції, які б'ють по звичайних росіянах. Українці їй усе пояснили: це спецоперація з порятунку

Собчак поскаржилася на санкції, які б'ють по звичайних росіянах. Українці їй усе пояснили: це спецоперація з порятунку
Фото: instagram.com\Ксенія Собчак

Російська телеведуча та журналістка Ксенія Собчак дивується, чому від західних санкцій має страждати "громадянське" населення Росії, непричетне до вторгнення в Україну. Свої роздуми щодо цього дочка російського сенатора Людмили Нарусової опублікувала 10 березня в Інстаграм.

Крім загальних стосунків, саме Собчак, як журналістку та інтерв'юера, дуже непокоїть відключення для російських користувачів монетизації на Youtube, що позбавляє заробітку особисто її.

- І ось на цьому прикладі ми знову повертаємося до питання, кого карають і хто реально страждає від санкцій. Пам'ятаєте, ще минулого тижня президент Fast Retailing Тадасі Янаї говорив, що компанія Uniqlo не йтиме з російського ринку, бо "одяг – це життєва необхідність"? Сьогодні вони передумали, вигадавши ввічливу причину. Ідуть щодня та інші компанії - від продуктів харчування до електроніки та авіадеталей. Обіцяють найближчі місяці платити зарплати тисячам людей, а далі подивимося. У ООН тут кілька годин тому промайнула світла думка (через проблеми з експортом вакцин від коронавірусу з РФ). Ідея звучить так: “санкції не повинні стосуватися цивільних осіб”. Прочитайте ще раз цю пропозицію. І ще, – запропонувала Собчак.

У коментарі до посту, щоб розвіяти подив Ксенії Анатоліївни, прийшли сотні передплатників. Ось що вони написали (тільки деякі приклади):

 • Ксенія, а в нас пологовий будинок розбомбили. А у Києві жінки народжують у метро. А діти із Маріуполя не можуть виїхати. Дуже жаль, що у вас монетизація відключилася. Ви тримаєтеся!
 • Ксенія, а навіщо вам, журналістам, Ютуб, якщо ви не маєте права казати правду? ви вже й не журналіст, виходить. А так, оповідача пропаганди.
 • Ксенія Анатоліївна, карають усіх, хто досі не скинув путіна та його зграю. А взагалі хлопці – це вам все здається, насправді це спецоперація, яка Вас рятують.
 • Було б непогано, щоб військові дії також не стосувалися цивільних осіб. На жаль, війна стосується кожного мешканця залучених у війну країн. Мільйони українців втратили будинки - чому б про них не сплакати. Чи про одяг та Макдональдс пошкодуємо – а мільйони мирних жителів, які не мають можливості жити та працювати нас не хвилюють? Не можна нападати ракетами віроломно в ночі на мирно сплячих людей і сподіватися на милосердя.
 • Ну так, на одній чаші терезів світильників з Uniqlo, а на іншій бомбардування міст у моїй країні.
 • Ну нічого ! Ви ж журналіст? Взяла до рук камеру та мікрофон, і пішла знімати репортажі. Звикли Ви до Youtube. До доброго швидко звикаєш
 • Можливо і не повинні стосуватися цивільних осіб, але ті ж цивільні особи не повинні сидіти, мовчати та дивитися на те, як вбивають Ваш «братський народ». Зверніть увагу, хто на кого напав. Як зараз, так і 8 років тому.
 • Поки що в Україні ваші громадяни вбивають наших дітей – ви турбуєтеся про відсутність покупки одягу
 • Про які санкції ви кажете? Це фінансова допомога країні та цивільних осіб не стосується. У Вас є імпортозаміщення та на всі знайдуться аналоги.
 • Ксенія, не розказуйте. Санкції у Росії не стосуються цивільних осіб. Так само як Росія не стріляє у мирних жителів України.
 • Санкції вдарять по звичайних простих людей також як російські авіабомби вбивають простих мирних жителів України
 • Це неправда, жодних санкцій немає, ніхто їх вам не вводив, це ви самі собі вводите. Це спецоперація, ювелірна робота, жоден російський не постраждає, вас звільняють від кока коли та бургерів, ви повинні зустрічати санкції з квітами.
 • А чому Ви мовчите про війну? Скільки людей загинуло під час вашої «спеціальної операції»…скільки мирних людей убили ваші військові… вже 72 дитини вбили…