Завантажити ще

Реакції російських знаменитостей на військове вторгнення РФ в Україну: Ми шоковані, нам боляче, соромно

Реакції російських знаменитостей на військове вторгнення РФ в Україну: Ми шоковані, нам боляче, соромно

Після вторгнення Володимира Путіна в Україну наші знаменитості закликають до миру в соцмережах і просять своїх колег з Росії не мовчати про те, що сталося. Про те, як реагують на події минулої ночі російські артисти, дивіться у нашій підбірці.

Співак Валерій Меладзе

- Сьогодні сталося те, що не могло і не мало статися ніколи. Історія колись розсудить і розставить все на свої місця, але сьогодні я хочу попросити Вас, благаю, припинити військові дії і сісти за стіл переговорів. Люди мають уміти домовлятися. Для цього нам дано мову та всі здібності. Люди не повинні гинути. Це треба припинити, – заявив артист.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Valery Meladze (@meladzevalerian)

Телеведуча Катя Варнава

- Упродовж кількох годин, я не розумію, в якому паралельному світі я перебуваю… дуже хвилююся, дуже переживаю за близьких, друзів, колег. У соціальних мережах мені надходять одне за одним повідомлення про те, що зараз відбувається... різні дуже полярні повідомлення... від прохань не мовчати до персональних звинувачень та погроз. Я дивлюся ваші відео з ваших будинків та вулиць, читаю коментарі про те, як страшно. І повірте… нам страшно не менше. Ми шоковані, нам боляче, соромно… Навіщо все це відбувається? Для чого? Тут не буде переможців, якщо так все продовжиться. Мені дико страшно від змі та тих людей, хто каже, що раді початку всього цього, з гордістю коментують і підтримують події, що відбуваються, називаючи це «захистом» і «визволенням»… Захистом від кого? Від моїх друзів, що там живуть? Нас очевидно взяли в «заручники» чиїхось амбіцій, і ви радієте? Мені страшно, від того, з якою легкістю влада готова відмовитися від відносин з усім світом і не думає про нас. Не питають нас... Страждають прості громадяни, і я не розумію, у чому логіка? Я просто не можу повірити, що вже не можна домовитися цивілізованим шляхом, що дипломати перепробували всі способи і що немає компромісів, що люди нагорі більше не мають бажання жити у мирі? Чи не історія вже ні чого не вчить? Та як так?! Господи, та чому це все відбувається? Як зупинити весь цей жах? НІХТО НЕ ХОЧЕ ВІЙНИ! ОСОБИСТО Я ХОЧУ ТІЛЬКИ МИРУ І ДРУЖБИ! P.S. Це той випадок, коли в наших з вами силах поширювати лише правдиву інформацію у соцмережах! Будь ласка, використовуйте соціальні мережі, щоб допомогти один одному! Це теж допомога, – зауважила актриса.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от КАТЯ ВАРНАВА (@kativarnava)

Стиліст та телеведучий Влад Лисовець

- Я пережив національну війну на своїй батьківщині, я не з чуток знаю, що це таке, що таке біженці, що таке лежати під вікнами під час нічних обстрілів молитися в очікуванні ранку. Знаю, як допомагати  людям  змішаної крові у мішках залишати свої будинки, як мій тато допомагав ,рятував, вивозив на своєму локомотиві, людей до кордону. мамина мама залишилася працювати та охороняти нашу кімнату в комуналці. Пам'ятаю що таке поневірятися вулицями Ленінграда з паспортом іншої країни і отримувати відмову на бажання щось купити, як стороння бабуся, в універмазі допомагала мені купити зубну пасту, на свій Ленінградський паспорт. Хоча самим Ленінградцям не було чого купити в порожніх магазинах, у смутні часи 90-х. Знаю, що таке зіткнутися з націоналістами, фанатиками і агресорами, які дрібно думають. В мене безліч крові, в тому числі й української. Я це не вибирав. І я вдячний кожній краплі крові. Я просто хотів жити, бути собою і бути корисним будь-якій землі. Найстрашніше, коли великі люди роблять з простих, ні в чому не винних людей, гарматне м'ясо, і тут уже не важливо хто, якої крові, тому, що вся ця масова кров стає нашим з вами соромом. Що всі ці роки кожен із нас фактично заохочував зародження ненависті до окремих людей, мовчав. Відповідальність за війну лежить на кожному з нас. І я зараз не про політику, я про всіх людей, які, на мій жаль, страждатимуть як фізично, так і морально. #нетвійне, - зазначив Лисовець.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Владислав Лисовец (@vladislavlisovets)

Акторка Агата Муценієце

- Я буду молитися за те, щоб наші діти таки продовжили жити у мирний час.. просто страшно.. вибачте нас наші діти… ком у горлі, - заявила артистка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Agata M (@agataagata)

Співачка Наталія Подольська

- Мені хочеться, щоб все було як раніше! Коли у 2005 році було Євробачення у Києві та цвіли каштани, - зазначила виконавиця.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Наталья Подольская (@nataliapodolskaya)

Гуморист Максим Галкін

- З раннього ранку на зв'язку з рідними та друзями з України! Не передати словами, що я відчуваю! Як це все можливе! Не може бути виправдань війні! Ні війні! – прокоментував артист.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru)

Блогер та телеведуча Настя Івлєєва

- НІ ВІЙНІ, - заявила коротко артистка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от НАСТЯ ИВЛЕЕВА (@_agentgirl_)

Акторка Марія Горбань

- Страшно! Дуже страшно! Будь ласка Зупиніть ВІЙНУ! Ми не повинні воювати, - зауважила зірка серіалу "Кухня".

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от МАША ГОРБАНЬ (@gorban_masha)

Продюсер Олександр Роднянський

- Найстрашніше сталося. Скорблю і плачу над жертвами. Тими, що є, і тими, що будуть…

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Александр Роднянский (@alexander.rodnyansky)

Акторка Настасья Самбурська

- Будь ласка! Але тільки не війна! Це якийсь страшний сон! Цього не може бути! - написала у блозі актриса.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Настасья СамбурскАя (@samburskaya)

Телеведуча Ксенія Собчак

- Сьогодні розбудили мене о шостій ранку словами «Ксюша, почалася війна». Не на нашій землі – так. З нашими людьми – так. Всі мої прогнози - к *беням. Ми всі тепер замкнені у цій ситуації. Виходу немає. Ми, росіяни, ще багато років будемо розхльобувати наслідки сьогодення. Тепер я віритиму тільки в найгірші сценарії. Хоча завжди була оптимістом. Хоча всі, хто залишився в Росії зараз – оптимісти. - Песимісти все давно поїхали, - заявила телезірка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ксения Собчак (@xenia_sobchak)

Актор Стас Ярушин

- Чому не можна просто жити у мирі та злагоді? Без будь-яких воєн та інших непорозумінь! У мене мешкає багато друзів в Україні! Я просто не розумію, що відбувається. Я не хочу війни! Народ, тримайтеся, - сказано у пості артиста.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от СТАС ЯРУШИН: LIVE (@yarushinstanislav)

Співак Сергій Лазарєв

- Це повний пі**єць і шок! Вибачте, я не маю інших слів, - заявив артист у сторіс Інстаграм.

Фото: сторіс instagram.com/lazarevsergey

Фото: сторіс instagram.com/lazarevsergey

Телеведучий Іван Ургант

- Страх та біль. НІ ВІЙНІ, - сказано у пості ведучого в соцмережах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Иван Ургант (@urgantcom)