Завантажити ще

Кому війна, а кому мати рідна: у Києві таксі подорожчало вдвічі

Кому війна, а кому мати рідна: у Києві таксі подорожчало вдвічі
Фото: REUTERS/Carlos Barria

Сьогодні, 24 лютого, проїзд у комунальному транспорті столиці став безкоштовним: відключено автоматизовану систему оплати проїзду. Різниця зі вчорашнім днем полягає в тому, що тепер у метро можна зустріти людей із тривожними валізками та домашніми тваринами, що ховаються від можливої небезпеки з повітря.

Проїзд у трамваях, тролейбусах та автобусах сьогодні також безкоштовний. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва Петро Олєніч.
У місті помітно зросла кількість транспорту, утворилися затори.

У зв'язку з неспокійною ситуацією приблизно вдвічі подорожчало таксі. Так, Uber бере за проїзд від Русанівської Слобокди до залізничного вокзалу 255 гривень, а Bolt за цю ж відстань – 278 гривень. При цьому в Uber вільних місць не було. Ще вчора за той самий шлях було достатньо заплатити від 100 до 150 гривень.

Тарифи на таксі у Києві злетіли вдвічі. Фото: скріншот

Тарифи на таксі у Києві злетіли вдвічі. Фото: скріншот

Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого, близько п'ятої ранку збройні сили Російської Федерації вели стрільбу по всій території країни. Було завдано ракетно-бомбових ударів по аеродромах у Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці.

Людям, не задіяним у роботі інфраструктури міста, настійно рекомендують залишатися вдома, а у разі повітряної тривоги вирушити до найближчого укриття.

Президент Володимир Зеленський закликає зберігати громадян спокій. У всій країні оголошено воєнний стан.