Завантажити ще

Lida Lee заявила, що піти від MONATIK було не її рішенням

Lida Lee заявила, що піти від MONATIK було не її рішенням
Фото: youtube.com/"ДОРОТИ"

Співачка Lida Lee розповіла, що припинити співпрацю із MONATIK було не її рішенням. За словами виконавиці, вона сподівалася, що їхній контракт триватиме кілька років, а не один рік. Проте жодного зла на співака вона не тримає.

- Залишилася величезна подяка за весь шлях, який ми пройшли. Так, хотілося, можливо, довше, і це було не моїм рішенням, щоб усе це зупинилося. Звичайно, підписуючи контракт, я розраховувала на те, що так усе й пробуде протягом десяти років. Але я шалено вдячна команді. Я шалено вдячна Дімі, за все те, що взагалі сталося зі мною цього року. Він перевернув з ніг на голову все, і це такий потужний класний старт, який зараз я намагаюся підтримувати і йти далі, - зізналася артистка в інтерв'ю DOROTYE.

Lida Lee зазначила, що MONATIK разом із його командою бачили в ній та її колезі Nino Basilaya не лише "продюсерські проекти", а самостійних, сильних та сольних виконавців.

– Команда посадила нас на диван і сказала, що маляткі, далі вам треба йти самим. Ми віримо в вас, у вас все вийде. Сиділа я ось так, сидів тут поряд Ніно, і в нас повірили й, можливо, знаєш, це теж з точки зору того, щоб ми самі протоптували цю доріжку і розуміли, як це все будується. Коли все сталося, так вийшло, що й члени команди, які працювали в корпорації та допомагали нам, відповідно вони теж залишилися без роботи, і ми просто так зателефонували, обмінялися новинами, прийняли це все, минуло кілька днів і: "Лід, то ну давай. Че, давайте йти далі разом. Давайте спробуємо?", - поділилася вона.

На запитання ведучої Аліни Доротюк, чи шкодує артистка про припинення співпраці, Lida Lee заявила, що для неї це було несподіваним ударом, проте вона вирішила йти далі.

- Мені сумно було, у якийсь період, що це скінчилося. Тому що це було несподівано. Це було різко, раптово. Напередодні Atlas Weekend ми не очікували, що так буде. Взагалі. І передумов, скажімо, для цього не було. Було складно, але напевно, знаєш, через те, що дуже багато було знакових подій: ми розуміли, що у нас фестиваль і, йолки-палки, який же це величезний майданчик і треба вийти, і виглядати гідно. Це прямий ефір, тобто велика відповідальність, і не було моменту, що просто розслабитися. Ні на мить. Я розуміла,  якщо я здамся, то дуже складно буде напевно назад відновитися і якимось чином... не було часу на те, щоб сумувати, - додала знаменитість.

Зараз у неї "класний, цікавий та непростий період", проте артистка разом із командою "кайфує від того, що зараз відбувається".

- Я дізналася багато нового і щодо піару, і з точки зору взагалі стратегії артиста. Як артист повинен рухатися, і це настільки цікаво, для мене настільки пізнавально. Я маю задоволення від цього, - сказала вона.

Справжнє ім'я Lida Lee Лідія Скорубська. Вона 11 років займалася народними танцями в ансамблі "Веселад", брала участь у проектах "Голос Країні" та "X-Фактор", після чого почала співпрацювати з MONATIK, співала у нього на бек-вокалі. У 2021 році артисти припинили співпрацю, і вона розпочала сольну кар'єру. У 2021 році брала участь у "Танцях з зірками". Відомі її треки: "Достопримечательность", "Пойми", "ритмоLOVE", "Monster".