Завантажити ще

Джамала стала третім членом журі Нацвідбору на "Євробачення"

Джамала стала третім членом журі Нацвідбору на
Фото: corp.suspilne.media.

Народна артистка України співачка Джамала буде членом журі Нацвідбору на Євробачення-2022 поряд із колегою з цеху Тіною Кароль та членом правління Громадського мовника Ярославом Лодигіним. Громадський мовник оголосив про це на своєму офіційному сайті.

- Дуже приємно повернутися до Національного відбору знову у телевізійному форматі. Це дуже прикольно. І як ми вже бачимо за цей період із 2016 року, він дав поштовх не лише для наших представників на Євробаченні, а й для розвитку української музики загалом. Завдяки Національному відбору, ми дізналися дуже багато нових імен та відкрили багато цікавої української музики. Мені здається, що цей відбір — не виняток. Крутий склад учасників. Звичайно, я завжди за всіма спостерігаю, майже всіх знаю. Усі гідні автори та виконавці. Але на конкурсі оцінюватиму за своїм баченням. Насамперед — це виступ наживо. Воно має бути якісним, точним, харизматичним, артистичним, привабливим. Це дуже важливі елементи. Пісня повинна мати якусь цікаву особливість, характер. І, звісно, номер. І хоча з першого виходу до Євробачення все може і має змінюватися, загалом це має бути щось цікаве, – поділилася Джамала.

2016 року Джамала стала переможницею 61-го пісенного конкурсу "Євробачення". Вона виступала з авторською піснею "1944", яку присвятила трагічним подіям минулого, серед яких депортація кримськотатарського народу. У 2017-2019 роках Джамала вже займала суддівське крісло у Нацвідборі на Євробачення.

- Усім бажаю успіху, вболіваю абсолютно за всіх, хоча чула лише кілька пісень. Інші ми почуємо напередодні або вже наживо в ефірі. Це ускладнює оцінку, але додає інтриги. Побачимося на відборі! - підвела підсумок Джамала.

24 січня "Суспільне" та Friends Production розсекретили імена вісьмох фіналістів Національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2022", який пройде у прямому ефірі мовника 12 лютого (субота). Ведучою заходу призначили Машу Єфросиніна, а у грін-румі з артистами поговорить Тимур Мірошниченко.

Новини по темі: Євробачення Нацвідбір