Завантажити ще

Alina Pash, LAUD и WELLBOY: "Суспільне" оголосило учасників лонг-листа Нацвідбору на Євробачення-2022

Alina Pash, LAUD и WELLBOY:
Фото: instagram.com/suspilne.eurovision

Суспільне назвало імена 27 учасників, які потрапили у лонг-лист Нацвідбору на Євробачення-2022. До списку включили популярних українських музикантів: репершу Alina Pash, виконавця хіта "Гуси" WELLBOY та фіналіста шоу "Голос Країні" LAUD.

Список учасників:

Alina Pash

AMARIIA

Barleben

DOdoBro

Cloudless

FIZRUK

Gorim!

IDXO

Kalush Orchestra

LAUD

Laura Marti

Michael Soul

Our Atlantic

Oyedamola

ROXOLANA

Schor

SHY

Sofia Shanti

SOWA

The blue artic

The Tape Machine

Victoria NIRO

WELLBOY

АНЦЯ

Віка Ягич

Східзахід

Юлія Тимочко

Повідомляється, що сьогодні пройшли живі прослуховування, а 24 січня оголосять вісімку фіналістів. Вперше за останні роки у Нацвідборі не буде півфіналів. Фінал конкурсу відбудеться 12 лютого. Хто увійде до складу журі цього року наразі невідомо. Нацвідбір та саме Євробачення покаже телеканал UA: Перший.

За словами організаторів, цього року їм надійшло 284 заявки від різних виконавців.

- Така увага до конкурсу дуже приємна. Я думаю, що успіх Go_A надихнув цьогорічних учасників брати участь у Нацвідборі на Євробачення-2022. А рівень підготовки артистів різний, бо є вже і молоді зірки, і відомі виконавці, а є абсолютні дебютанти. Цілком у різних жанрах. Це дуже цікаво і демонструє, що Україна – співоча країна, яка опановує абсолютно різні музичні напрямки. Сформувати лонг-лист було нескладно, а ось зробити шорт-лист, де буде лише вісімка фіналістів, - це вже буде дуже складна справа, - розповів Олексій Гончаренко, продюсер і керівник компанії "Френдс Про ТВ", яка займається виробництвом телеверсії конкурсу.

Євробачення-2022 цього року пройде в італійському місті Турині 10, 12 травня та 14 травня. Переможцем конкурсу у 2021 році став італійський рок-гурт Måneskin, український проект Go_A посів п'яте місце.

Новини по темі: Євробачення