Завантажити ще

Шнуров випустив кліп про Собчак, вона відповіла: Ти не шнур, а шнурівка на чужих черевиках

Шнуров випустив кліп про Собчак, вона відповіла: Ти не шнур, а шнурівка на чужих черевиках
Фото: instagram.com/xenia_sobchak.

Фронтмен російської групи "Ленінград" та засновник музичного колективу " Зоя " Сергій Шнуров оприлюднив кліп на пісню "Шмарофон". Фанати зробили висновок, що у кліпі йдеться про російську телеведучу Ксенію Собчак, оскільки у ролику згадали прізвища її екс-бойфренда Сергія Капкова та колишнього чоловіка Максима Віторгана.

- І нічого такого, наставлені роги. Адже схожий на Капкова, а няньчить Віторган, - заспівала солістка Ксенія Руденко, яка в кліпі сиділа верхи на іграшковому коні.

Собчак теж сприйняла кліп Шнурова як випад на свою адресу. Вона оприлюднила уривок ролика у своєму Інстаграмі та порадила музикантові "добре випити", щоб написати талановиту пісню.

– Алкоголізм жахливий. Когось він розлюднює. А когось – навпаки. І це також погано. Погано, що в іншій людині тільки алкоголь здатний розбудити та підтримати щось варте. Шнуров, що бухав, був грубий, але витончений, безпардонний, але добрий, "в гівно", але привабливий. Тверезий Шнуров виглядає опущеним, неприкаяним старим зожником, з особою, що зморщена дупа, текстами рівня "аншлаг-аншлаг" та кліпами, на які дружина грошей не дає. Просрано все: особисте життя, угруповання (бачили б ви цей провал на ПМЕФ проекту "Зоя", провал, про який із жалості я не стала писати), телеканал із нульовими рейтингами. І головне – талант, – заявила Собчак.

У пісні Шнурова присутні рядки "старенький кінь не псує борозни" і "скакав, як кобила, тепер, звичайно, шкапа". Собчак, у свою чергу, заявила про старість Шнурова.

- Сергію, милий старий хрін, молодість не повернеш, і з старіючого тіла папіломи не виведеш, але дар ще можна постаратися відродити. Просто слізь з кефіру, випий знову те, що дарувало нам усім того Шнура - випий гарненько! І талант повернеться! Впевнена! Звичайно, ти не Боуї, не Менсон і навіть не Лепс. Але, чорт забирай, ти – Шнур! Це також марка! Тож або заткнися вже, або роби щось круте. Мені тільки на радість буде, якщо ти розмажеш мене талановито. Як Шнур. А поки що ти не Шнур. А шнурівка. На чужих черевиках. (Прикинь, які могли б бути віршики з римою: "шнурівка - п***вка" - цілком у твоєму дусі, але так я писатиму, якщо зневірюся як ти). А цей пост вважай не відповіддю – багато честі – а копійками, кинутими пітерському алкашу, що опустився. Може ці копійки трохи допоможуть тобі за рахунок трафіку мого імені підсмоктувати трохи хайпа, - додала журналістка.

Обережно! У відео є ненормативна лексика.

Ксенії Собчак 40 років. Сергію Шнурову 48 років. Ксенії Руденко 25 років є солісткою нового проекту Сергія Шнурова під назвою "Зоя".