Завантажити ще

Зірка "Кріпосної" Цимбалюк пояснив, чому блокує підписників у інстаграмі

Зірка
Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk/

Український актор Тарас Цимбалюк пояснив, за що відправляє до "чорного списку" своїх передплатників в Інстаграмі. Зірка поскаржився на "невихованих підлітків, які не мають "елементарної поваги до старших".

- Знаєте, я, напевно, довгий час був максимально толерантним і терплячим навіть до невихованих дітей, які мені писали мат у директ, бо я ігнорував їхню настирливість. Я заходив на їхні сторінки, бачив, що їм 10-12 років, а воно вже таке пише чужій, незнайомій людині, яка значно старша. Нас «старшаки» у дворі реально навчили корисної життєвої опції: мати елементарну повагу до старших. Я вже мовчу про мінімальне виховання будинку, - обурився актор.

Як зазначив зірка " Кріпосної ", частину своїх передплатників він видалив з іншої причини - за зауваження про те, що його дружина Тіна розмовляє російською мовою.

- Тіна чудово знає українську, як на те пішло. І набагато глобальніше уявляє свою державу, ніж високопоставлені «дивані» критики! Є ще пласт передплатників, які не вміють тримати дистанцію. Їм треба знати, що я подарував мамі на день народження, а чого у вас досі немає дітей, нехай Тіна витягне сережки з носа, а де ви живете. Найбільше бісить, що ці люди пишуть щодня і коментують усі пристрасті. Вибачте, але ресурсу у мене на це не вистачає, - наголосив він.

Водночас, Цимбалюк зазначив, що "адекватній" публіці він завжди радий і готовий завжди відповісти на запитання шанувальників.

Новини по темі: Instagram Актори Фортечна