Завантажити ще

Суд заборонив наближатися до магазинів Apple американці, яка домагалася Тіма Кука

Суд заборонив наближатися до магазинів Apple американці, яка домагалася Тіма Кука
Фото: REUTERS/Джошуа Робертс//Фотофайл.

У США суд наказав 45-річній жінці припинити домагання до 61-річного генерального директора компанії Apple Тіма Кука, перестати його переслідувати і дати спокій. Американці заборонили носити зброю, наближатися до офісів та магазинів корпорації, а також до співробітників Apple. Про це повідомляє Sky News.

На своїй сторінці у твіттері дама підписалася як Джулія Лі Кук. У жовтні 2020 року вона заявила у твіті, що вийшла заміж за Тіма Кука і народила йому двох близнюків. Після цього вона за місяць надіслала Куку понад 200 електронних повідомлень. В одному повідомленні жінка заявила, що не пробачить і не забуде Кука. До іншого повідомлення жінка додала фотографію зарядженого пістолета.

Згідно з судовими документами, жінка зареєструвала в Каліфорнії, Вірджинії та Нью-Йорку низку компаній із прізвищем гендиректора Apple у назві. Серед них була "Безпечна сексуальна клініка, Кук ВІЛ".

twitter.com/JuliaLeeChoi1

twitter.com/JuliaLeeChoi1

У вересні 2021 року жінка написала Куку, що має намір стати його сусідкою. Згодом вона дісталася машиною з Вірджинії до Каліфорнії, наблизилася до апартаментів Кука та сказала охоронцям, що хоче його бачити. Охорона наказала жінці забратися додому, але вона повернулася через 20 хвилин.

Не дочекавшись зустрічі з Куком, у грудні 2021 року жінка в повідомленні вимагала заплатити їй $500 млн готівкою. У січні 2022 року вона пригрозила накласти на себе руки і спалити будинок Кука.

twitter.com/JuliaLeeChoi1

twitter.com/JuliaLeeChoi1

Новини по темі: Суд Apple Тім Кук