Завантажити ще

Злата Огневич показала переслідувача: Почав загрожувати вбивством

Злата Огневич показала переслідувача: Почав загрожувати вбивством
Фото: instagram.com/zlata.ognevich/

Українську співачку Злату Огневич уже три роки переслідує чоловік, який загрожує вбити її чи членів її сім'ї. Відео переслідувача артистка виклала на своїй сторінці у соцмережах.

"У цій ситуації я просто беззахисна жінка, яку не перший рік (вже більше 3 років) переслідує неадекватний чоловік, і ніхто за цей час не зміг вирішити мою проблему. Він продовжує свої переслідування, які почастішали останнім часом. Я хочу справедливості для себе. Я хочу справедливості для тих жінок, які не відчувають себе в безпеці і зазнають насильства. Тому що моя ситуація - це також один із видів насильства", - написала Огневич.

Вона звернулася до мера Києва Віталія Кличка, ім'я якого переслідувач назвав під час розмови, правоохоронних органів, юристів та «всіх, хто має компетенцію та реально може допомогти».

"Я звертаюся до своєї країни та президента. Тому що я більше не бажаю мовчати! Досить! На моєму місці може бути ВАША донька, дружина, улюблена дівчина, мама, ваша близька людина", - наголосила Огневич.

Це не вперше, коли артистка скаржиться на переслідувача. Про те, що за нею скрізь слідує невідомий чоловік, співачка говорила вже у 2019-му та 2020-му роках. Огневич зазначила, що вона навіть викликала поліцію і його забирали. Проте вже за кілька годин випускали на волю.

Увага! Ненормативна лексика!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Новини по темі: Злата Огневич