Завантажити ще

Тетяна Лазарєва замінила Олесю Журавську у "Лізі сміху"

Тетяна Лазарєва замінила Олесю Журавську у
Фото: instagram.com/lazarevatut.

Російська актриса, телеведуча та гумористкаТетяна Лазарєва замінила українську актрису Олесю Жураковську на посаді тренера в українському гумористичному шоу "Ліга сміху". 21 січня відбулися зйомки дев'ятого сезону телешоу. Лазарєва виклала в Stories свого Інстаграма відео зі зйомок, ролик зберіг Телеграм-канал " Культурна пральня "

У шоу також залишились тренери минулого сезону. Це українські зірки: актор Станіслав Боклан, телеведуча Маша Єфросиніна, художній керівник "Жіночого Кварталу", актор та автор Студії "Квартла 95" Олександр Пікалов та співак Володимир Дантес. Тренерське крісло українського музиканта Сергія Бабкіна зайняв шоумен та комік Ігор Ласточкін.

55-річна Лазарєва неодноразово згадувала "Лігу сміху" в інтерв'ю, відзначаючи, що це чудове гумористичне шоу, яке прийшло на зміну КВК. За словами артистки, вона не дивиться на сучасний КВК.

- Звичайно, КВК став іншим - не лише зовні, але насамперед по суті, адже на телебаченні вже не прийнято жартувати так вільно, як це було сьогодні. Величезна кількість конкуруючих гумористичних шоу на телевізорі та в Інтернеті дає людям можливість учасникам проявляти себе в гуморі набагато яскравіше, - заявила Лазарєва в Інстаграмі у листопаді 2021 року. - Свого часу КВН мав шанс перетворитися на щось задерикуватіше, веселіше, актуальніше і залишатися такою ж яскравою подією, якою він був і якими зараз є українська "Ліга сміху" або передача "Гра", яку раптово закрили на ТНТ. Але дуже страшно своїми руками руйнувати велике. Напевно, це навіть неможливо, не нам судити... Я ось тут подивилася дитячий КВК на Першому каналі і жахнулася. Це дрібні та запорошені уламки тієї великої імперії, яку я, на щастя, застала.

У дев'яності Лазарєва грала у Вищій лізі КВК. Вона була у команді Новосибірського державного університету.

Новини по темі: Телешоу Ліга сміху