Завантажити ще

Лія Меладзе про стосунки з Вірою Брежнєвою: Конфліктів жодних не було

Лія Меладзе про стосунки з Вірою Брежнєвою: Конфліктів жодних не було
Фото: instagram.com/meladzeliya.

Дочка українського композитора та поета Костянтина Меладзе Лія розповіла, як спілкується із дружиною отця Вірою Брежнєвою. Вона розповіла про стосунки у сім'ї на презентації 12 сезону вокального шоу "Голос країни", в якому бере участь. Про це повідомляє ТСН.ua.

- Ми щодня спілкуємося в соцмережах, телефонуємо один одному. Коли він у Києві, ми завжди разом проводимо час. Бажано, щовечора я до нього приїжджаю, - сказала Лія Меладзе.

Мати 17-річної Лії – 45-річна Яна Сумм, яка була одружена з 58-річним Меладзе з 1994 по 2013 роки. У 2015 році Костянтин Меладзе одружився з українською співачкою Віри Брежнєвою, якій зараз 39 років. За словами Лії, вона не спілкується із дружиною батька.

- Ми взагалі не спілкуємось. Я спілкуюсь тільки з татом. Конфліктів жодних не було, взагалі нічого не було. Просто я спілкуюсь тільки з татом, - заявила Лія.

Лію запитали, як часто вона їздить у гості до батька. Вона зізналася, що вони не можуть зустрітися через зайнятість.

- Іноді я залишаюся у нього у вихідні. Але буває таке, що… У мене дуже багато справ, і я не встигаю до нього приїжджати, - відповіла співачка-початківець.

ДОВІДКА

Костянтин Меладзе має трьох дітей від Яни Сум. Крім дочки Лії, вона народила йому доньку Алісу, якій зараз 21 рік, а також сина Валерія (16 років).

У Віри Брежньої двоє дочок (20-річна Соня та 12-річна) від екс-дружина Михайла Кіпермана. Віра та Михайло були одружені з 2006 по 2012 роки.