Завантажити ще

Леонід Куравльов безнадійно хворий, його відправили до хоспісу.

Леонід Куравльов безнадійно хворий, його відправили до хоспісу.
Фото: Марина ВОЛОСЕВИЧ

Зірку фільму "Іван Васильович змінює професію" Леоніда Куравльова виписали з московської лікарні Комунарка, куди він на початку року потрапив до реанімації у тяжкому стані. Артист переніс операцію, харчувався через трубочку. Лікарі вилікували у Куравлєва вірусно-бактеріальну пневмонію. Але, на жаль, із реанімації відомого радянського актора направили до хоспісу. Про це 21 січня повідомляє КП.

Лікарі визнали, що не зможуть допомогти зірці кіно з основною проблемою, яка набагато серйозніша за пневмонію. 85-річного Леоніда Куравльова оглянули неврологи, їхній вердикт виявився сумним. Улюбленого артиста відправили до хоспису. Огляд підтвердив у Куравльова тяжку поразку мозку, розповіло джерело видання. Ця хвороба невиліковна. У хоспісі Леоніду В'ячеславовичу буде надано паліативну допомогу.

Раніше повідомлялося, що дочка помістила актрису Лідію Федосєєву-Шукшину в будинок для людей похилого віку - той самий, де перед госпіталізацією півроку провів Леонід Куравльов.

Про те, що Леонід Куравльов останні півроку жив у пансіонаті для людей похилого віку, "КП" стало відомо на початку січня, коли артист потрапив до «Комунарки» з високою температурою. Діти артиста визначили його в пансіонат для літніх людей у серпні минулого року. За їхніми словами, актор дуже сумував за померлою дружиною, перестав виходити з дому, і вони не могли самотужки вивести його з цього стану.

85-річного Леоніда Куравльова було екстрено госпіталізовано до московської міської клінічної лікарні №40 у Комунарці 5 січня з підозрою на коронавірус. Насправді, у Леоніда В'ячеславовича виявилася вірусна пневмонія, не пов'язана з COVID-19, а також серйозні поразки головного мозку.

 

Новини по темі: Хоспіс Актори смерть мозку