19 червня
Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт-2021" Ганна Неплях вдруге захворіла на коронавірус

Фото: instagram.com/neplyah

"Міс Україна Всесвіт-2021" Ганна Неплях вдруге захворіла на коронавірус. За словами моделі, вона прилетіла з Тулума і в аеропорту здала тест, який показав негативний результат, проте її самопочуття погіршилося. Про це Неплях розповіла в Інстаграмі.

"Увесь грудень думала, як було б добре мати нагоду залишитися вдома і нікуди не виходити, але з моїм графіком це неможливо. Зазвичай все, що я собі надумаю, збувається. Це саме той ввипадок, коли треба "фільтрувати" думки. Тож мозок домовився з тілом, і ми захворіли. Рівно рік тому також хворіла на коронавірус, тоді відчувала себе жахливо і реально думала, що відкину ноги", - написала Ганна.

Повторний тест показав, що у моделі COVID-19. Неплях зазначила, що із симптомів у неї: проблеми з диханням, головний біль, слабкість та сонливість, проте вона сподівається, що хвороба мине легше, ніж рік тому.

"Я насправді так і знала, що в мене коронавірус, бо сьогодні вночі мені було погано і  прямо якесь таке дежавю. Рівно рік тому я прилетіла і теж захворіла, і хворіла жахливо. В цілому я почуваюся непогано, і коли що - я вакцинована", - поділилася модель.

Ганна також розмістила відео, на якому вона надягає корону, та підписала ролик "Двічі коронована".

"Міс Україна Всесвіт-2021" 27-річна Ганна Неплях - модель та інстаграм-блогер. 2017 року представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Пише картини. Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" із Максом Михайлюком. На конкурсі "Міс Всесвіт" в Ізраїлі Неплях не пройшла до фіналу.

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah