Завантажити ще

Олег Басилашвілі знову захворів на коронавірус

Олег Басилашвілі знову захворів на коронавірус
Фото: Артем КІЛЬКІН\kp.ru

Радянський та російський актор Олег Басилашвілі повторно захворів на COVID-19. Про це 20 січня повідомляє "КП".

На дзвінок журналістів артист відповів бадьоро, зазначивши, що почувається добре незважаючи на поставлений діагноз.

- Справді, знайшли коронавірус. Але я не хворію, це нісенітниця все - у мене й симптомів жодних немає. Просто носій. Все гаразд, ніяких змін не відчуваю, – запевнив Олег Валеріанович.

Як саме коронавірус "знайшов" його, актор не розуміє. Басилашвілі вже кілька місяців перебуває на самоізоляції на дачі.

– Ізоляція ізоляцією, а все одно якесь спілкування відбувається – мабуть, хтось приїжджав і привіз, – припустив народний артист РФ.

Басилашвілі дізнався про те, що він інфікований, випадково, але у подробиці вдаватися не став. Думає, що хвороба цього разу протікає безсимптомно завдяки тому, що він встиг щепитися від коронавірусу. Оскільки нездужання немає, старійшина акторського цеху залишився хворіти на дачі.

Минулого разу Басілашвілі був доставлений з коронавірусом до однієї з пітерських лікарень 2 січня 2021 року, а його дружина з тим самим діагнозом - 3 січня. Лікарі дуже здивувалися, дізнавшись, що актор заразився на COVID-19, тому що він кілька місяців не виходив з дому, дотримуючись режиму самоізоляції. Разом зі своєю дружиною він провів у лікарні трохи більше тижня (у тому числі кілька днів у реанімації) та був виписаний.

Олегу Басілашвілі 87 років. Радянський та російський актор, народний артист СРСР. Найбільш відомий за ролями у фільмах "Службовий роман", "Вокзал для двох" та телесеріалі "Майстер і Маргарита".