Завантажити ще

Співачка Камалія захворіла: Думала, що знову підхопила корону

Співачка Камалія захворіла: Думала, що знову підхопила корону
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial.

Українська співачка Камалія захворіла на грип А. Про це автор-виконавиця повідомила у своєму Інстаграмі.

- Друзі, не дуже люблю ділитися з вами негативними моментами, але у турботі та про ваше здоров'я роблю це. У неділю довелося викликати швидку, тому що мене лихоманило три дні, і температура не збивалася нижче за 39.0 ℃. Думала, що знову підхопила корону, судячи з усієї симптоматики; температура зростала, не збивалася, почало лихоманити, сильний головний біль, почало ламати все тіло, сильна закладеність носа, але з сильним нежитьем, перестала відчувати запахи і смак їжі, навіть запах термоядерної "зірочки" не відчувала, занепад, сил, сонливість, - описала симптоми зірка.

Лікарі підозрювали, що Камалія одночасно підхопила вірус грипу та коронавірус.

- Лікарі почали підозрювати у мене флурону, це коли людина хворіє на два віруси одночасно, виявляється, що грип і корона можуть існувати разом в організмі людини, не витісняючи один одного! Зробили обидва тести, виявилося, що корони немає, а ось грип А присутній! Призначили лікування від грипу, ділюся з вами. Сьогодні мені стало трохи краще, температуру вже не збиваю, але поки що тримається 38.0 ℃, вранці 37.7 ℃. Дякувати Богу, вже не під 40.00 ℃! Але почало боліти горло, трохи боляче ковтати. Тож на сьогоднішній день потрібно складати тести не лише на коронавірус, а й на грип, виявляється, його зараз багато! І, як з'ясувалося, що можна ще й захворіти на флурону! – наголосила артистка.

Насамкінець Камалія побажала фанатам не хворіти.

- Здоров'я вам усім, дорогі, та міцного імунітету! Так, і не забуваємо приймати вітаміни та пити багато рідини, якщо захворіли!

Камалії Захур 44 роки. У вересні 2020 року вона повідомила, що коронавірус дістався її дому, але не уточнила, хто саме захворів. У березні 2021 року Камалія в інтерв'ю програмі "Світське життя" розповіла, що тяжко хворіла та після одужання вирушила на обстеження до Німеччини.