Завантажити ще

Організатори Нацвідбору на "Євробачення" відповіли на звинувачення у корупції: Артисти намагаються привернути увагу

Організатори Нацвідбору на
Фото: instagram.com/anyri_mysterya.

Суспільний мовник у коментарі "КП" в Україні " відреагував на звинувачення з боку співачки ERIA, яка не потрапила до лонг-листа Нацвідбору на "Євробачення-2022". У "Суспільному" заперечують корупцію у рамках конкурсу.

- Суспільний мовник є гарантом чесного і відкритого відбору. Заявки на участь приймали від усіх охочих представити Україну на міжнародній сцені "Євробачення". Довгий список був сформований з 284 заявок, які надійшли до  Суспільного мовника. Зрозуміло, що в кожному конкурсі завжди є незадоволені результатами, але неприпустимо, що деякі артисти намагаються привернути до себе увагу безпідставними звинуваченнями та скандалами., - зазначили у "Суспільному".

Історія питання

17 січня оприлюднили лонг-лист Нацвідбору, до якого включили 27 прізвищ. У фінал, який транслюватимуть на UA: Перший, пройдуть вісім артистів. Їхні імена оголосять до 24 січня, а шоу вийде в ефір 12 лютого. Півфіналів не буде.

Співачка ERIA не увійшла у лонг-лист. У Інстаграмі вона подякувала фанатам за підтримку. На фейсбук-сторінці Wiwibloggs ERIA натякнула на корупцію у Нацвідборі.

"Немає продюсера, немає великих грошей, щоб дати хабар, – немає місця у відборі, це типова Україна", – заявила ERIA.

Справжнє ім'я співачки ERIA – Ірина Василенко. У 2018 році вона вже брала участь у Нацвідборі, але у складі проекту VILNA із піснею Forest Song. Тоді артистам дісталося п'яте місце.

2022 року артистка брала участь у конкурсі з піснею MAVKA. За словами артистки, написати трек їй допоміг німецький композитор Ганс Циммер. Він підказав, як мають звучати барабани. У YouTube трек набрав близько 895 тисяч переглядів.